26.10.2021
Новини Оперативно

Екс-прокурор Бойко залишається працювати в обласній прокуратурі, його заступник Божко – також

У новопризначеного прокурора Тернопільщини Андрія Миколайчука буде лише 2 заступники замість 4-ох, як було раніше. Таким є результат реформування прокуратури.

Сьогодні, 1 жовтня 2020 року у Тернопільській обласній прокуратурі відбулось представлення цих заступників.

На підставі рішення Комісії з добору керівного складу органів прокуратури першим заступником керівника прокуратури Тернопільської області призначений Олександр Божко, заступником – Юрій Табака.

Андрій Миколайчук висловив сподівання, що оновлений колектив прокуратури з відповідальністю та принциповістю ставитиметься до своїх обов’язків, щоб забезпечити якісний результат у роботі для зміцнення законності та правопорядку в області.

Як стало відомо Терміново, екс-прокурора області Петра Бойка призначили працювати в один із відділів Тернопільської обласної прокуратури. Зараз він перебуває у відпустці.

Нагадаємо, з призначенням на початку року Петра Бойка обласним прокурором Тернопільщини, а його заступником – Олександра Божка,  прокуратура не дала міськраді Тернополя незаконно продати історичну будівлю в центрі Тернополя, через цю оборудку місто ледь не втратило 25 мільйонів. Також прокуратура завадила мерії збутися частини кінотеатру в центрі міста, в суді почала оскарження рішення, завдяки якому на березі озера розбудувалися тернопільські скоробагатьки.

14 вересня працівникам Тернопільської обласної прокуратури представили нового керівника – Миколу Петришина. Однак через алкогольне непорозуміння він на посаді довго не затримався, ставши рекордсменом з найкоротшого перебування на посаді прокурора Тернопільщини.

Нагадаємо, у день представлення розгорівся скандал через начебто гучне святкування на робочому місці Петришиним свого призначення. Наступного дня обласний прокурор на прес-конференції запевнив, що розпивання алкоголю та погроз заступникам – не було. Однак ці запевняння були непереконливими, оскільки відсутність сп’яніння, судячи з його слів, перевіряючи визначали… на око.

З 18 вересня обалсну прокуратуру очолює Андрій Миколайчук.

Довідка Терміново

Олександр Божко народився 10 листопада 1988 року у м. Баштанка  Миколаївської області.

Вищу юридичну освіту здобув у Київському національному університеті імені Т. Шевченка. В органах прокуратури працює з 2012 року. Починав роботу у прокуратурі на посаді помічника прокурора прокуратури Радомишльського району Житомирської області, потім обіймав посади прокурора у прокуратурах    м. Житомира та Житомирської області. З 2016 року працював у Генеральній прокуратурі України.

З 15 квітня 2020 року виконував обов’язки заступника прокурора Тернопільської області, а згодомпрацював на посаді заступника прокурора Тернопільської області.

З 30 вересня 2020 року Олександр Божко – перший заступник керівника Тернопільської обласної прокуратури.

Юрій Табака народився 5 травня 1990 року селі Іванчани Збаразького району Тернопільської області. Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого.

В органах прокуратури працює з 2011 року. Обіймав посади помічника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, прокурора відділів військової прокуратури, заступника військового прокурора Тернопільського гарнізону, прокурора відділів військового прокурора Рівненського гарнізону, начальника управління військової прокуратури Західного регіону України; начальника відділу організації й процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, що поширює свою діяльність на Тернопільську область. З 20 лютого 2020 року працював на посаді заступника прокурора Тернопільської області.

З 29 вересня 2020 року Юрій Табака – заступник керівника Тернопільської обласної прокуратури.

Схожі пости

Струсів: там, де говорить камінь (фоторепортаж)

Ірина Небесна

Знавців старого Тернополя запрошують на квест

У автомобілі підірвали підприємця, який мав бізнес-інтереси на Тернопільщині

Перейти до панелі інструментів