28.11.2020
Новини Оперативно

Після резонансного скандалу прокурора області одразу звільнили з посади

Микола Петришин став рекордсменом з найкоротшого перебування на посаді обласного прокурора Тернопільщини. Він протримався на посаді менше тижня.

По звільнення Петришина повідомив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці активіст Роман Маселко, який також відомий як Голова Ради громадського контролю НАБУ, член дисциплінарної комісії НАБУ.

«Перемога, Петришин вже не прокурор області. Це доводить, що чесні прокурори з підтримкою громадськості можуть перемогти негідників», – написав Маселко.

У прокуратурі підтвердили, що новопризначений посадовець вже не очолює відомство.

«Миколу Петришина звільнено з посади керівника Тернопільської обласної прокуратури за власним бажанням», – повідомила Терміново прес-секретар обласної прокуратури Леся Гурецька.

Нагадаємо, у день представлення 14 вересня розгорівся скандал через начебто гучне святкування на робочому місці Петришиним свого призначення. Наступного дня обласний прокурор на прес-конференції запевнив, що розпивання алкоголю та погроз заступникам – не було. Однак ці запевняння були непереконливими, оскільки відсутність сп’яніння, судячи з його слів, перевіряючи визначали… на око.

Також у день прес-конференції перед входом в обласну прокуратуру відбулася акція протесту.

У відомстві зараз чекають на нового керівника.

Микола Петришин своє рішення піти з посади наразі не коментує. Останнє повідомолення на  його сторінці в Фейсбуці – від 15 вересня, в якому він дякував за довіру Генпрокурору і висловлював впевненість, що зможе досягти поставлених завдань на посаді обласного прокурора Тернопільщини.

Схожі пости

На Тернопільщині десятий день тривають пошуки чоловіка (фото)

На Тернопільщині знову понад 300 інфікованих за добу. Троє пацієнтів померли

Чи буде у Тернополі карантин вихідного дня: Сергій Надал досі вагається