19.01.2022
Новини Оперативно

Після резонансного скандалу прокурора області одразу звільнили з посади

Микола Петришин став рекордсменом з найкоротшого перебування на посаді обласного прокурора Тернопільщини. Він протримався на посаді менше тижня.

По звільнення Петришина повідомив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці активіст Роман Маселко, який також відомий як Голова Ради громадського контролю НАБУ, член дисциплінарної комісії НАБУ.

«Перемога, Петришин вже не прокурор області. Це доводить, що чесні прокурори з підтримкою громадськості можуть перемогти негідників», – написав Маселко.

У прокуратурі підтвердили, що новопризначений посадовець вже не очолює відомство.

«Миколу Петришина звільнено з посади керівника Тернопільської обласної прокуратури за власним бажанням», – повідомила Терміново прес-секретар обласної прокуратури Леся Гурецька.

Нагадаємо, у день представлення 14 вересня розгорівся скандал через начебто гучне святкування на робочому місці Петришиним свого призначення. Наступного дня обласний прокурор на прес-конференції запевнив, що розпивання алкоголю та погроз заступникам – не було. Однак ці запевняння були непереконливими, оскільки відсутність сп’яніння, судячи з його слів, перевіряючи визначали… на око.

Також у день прес-конференції перед входом в обласну прокуратуру відбулася акція протесту.

У відомстві зараз чекають на нового керівника.

Микола Петришин своє рішення піти з посади наразі не коментує. Останнє повідомолення на  його сторінці в Фейсбуці – від 15 вересня, в якому він дякував за довіру Генпрокурору і висловлював впевненість, що зможе досягти поставлених завдань на посаді обласного прокурора Тернопільщини.

Схожі пости

У важкому стані госпіталізували жінку, яку на пішохідному переході збила вантажівка

Бережанська райлікарня закупила реактиви після тендеру, який лиш виглядав як конкурентний

Марія Голді

Поплили човном на рибалку і не повернулися: на Тернопільщині розшукують двох підлітків

Перейти до панелі інструментів