23.10.2020
Вибори-2020 Новини Оперативно Політика

Заступник мера Тернополя змінив політичну орієнтацію

Заступник міського голови Тернополя з гуманітарних питань, багаторічний член ВО «Свобода» Леонід Бицюра балотуватиметься на наступних  виборах до міської ради у лавах… ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє офіційний сайт обласної організації «сердечкових».

Представлення команди ВО «Батьківщини» відбулося сьогодні у драмтеатрі. Для багатьох поява у цій команді Леоніда Бицюрии стала несподіванкою.

«Перегорнув партійну сторінку життя тривалістю в 15 років. Дякую побратимам та друзям! Тепер в самостійний політичний шлях. Всім добра!», – написав у Фейсбуці про своє рішення змінити партійну  приналежність заступник міського голови.

Водночас на місцевому сайті, який пов’язують з Леонідом Бицюрою, сьогодні  з’явилася інформація, що він не лише балотуватиметься в депутати міської ради, а й змагатиметься за крісло міського голови як представник «Батьківщини».

Офіційної реакції ВО “Свобода” на демарш одного з давніх членів  організації, який стояв біля її витоків у Тернополі, наразі немає.

Про інших кандидатів на посаду міського голови, про яких офіційно відомо станом на сьогодні, Терміново вже розповідало у матеріалі “Хто на мера Тернополя?”.

 

 

Схожі пости

“Галицька дефіляда” відбудеться лише за умови, якщо ресторатори піднімуть зарплату своїм працівникам

Наталя Павлусик

Як на Тернопільщині вшановують провідника ОУН Степана Бандеру

Анонс кінопоказів у Тернополі та розіграш квитків