29.05.2022
Місто Новини

Можливі два сценарії: епідеміолог застеріг щодо ситуації із ковідом на Тернопільщині в травні

Попри те, що на Тернопільщині вже другий тиждень знижується рівень захворюваності, епідеміолог і представник обласного лабораторного центру Володимир Паничев каже, що розслаблятися ще зарано: у травні ситуація може знову змінитися на гірше.

За словами епідеміолога, в області можливі два варіанти розвитку подій. Перший – оптимістичний,  у такому випадку кількість захворювань триматиметься в межах 200-250 інфікувань щодня. Другий – не такий радісний.

– В разі завезення в область штамів неєвропейського походження, які ще не циркулювали в нас, тоді можна очікувати більш складного перебігу подій, – каже Паничев. – Але на сьогодні є стійка тенденція до зниження захворюваності, до стабілізації показників, які використовують для оцінки епідпроцесу.

Читайте також: 357 нових інфікувань та 12 померлих: яка ситуація із коронавірусом на Тернопільщині

Паничев наголосив, що цей період триматиметься як мінімум до середини першої декади травня. Якщо травневі вихідні та Великодні свята люди проведуть свідомо, дотримуючись карантинних обмежень, є шанс, що ситуація і надалі буде стабільною.

Нагадаємо, тиждень тому на засіданні міського штабу Володимир Паничев розповів, що Тернопільщина пройшла пік захворюваності. Але як бачимо, ситуація може змінити на гірше в будь-який момент.

 

Схожі пости

9 червня до деяких тернопільських будинків припинять водопостачання

Нетверезий водій намагався відкупитися від поліції і тепер матиме ще більше проблем

У Кременці попрощалися з відомим адвокатом

Перейти до панелі інструментів