29.05.2022
Новини Оперативно

Тернопільська пенсіонерка переказала шахраям 609 тис. грн, бо повірила в “компенсацію за неякісні ліки”

Впродовж двох місяців пенсіонерка з Тернополя спілкувалася з невідомими і сподівалася отримати обіцяну ними компенсацію в розмірі 50 тисяч гривень. Кількамісячні розмови призвели до того, що жінка втратила 609 тисяч гривень.

За словами потерпілої, в січні цього року в інтернет-мережі вона замовила ліки вартістю 1 720 гривень. Отримала їх поштою з Харкова.

На початку лютого на її номер зателефонувала невідома і представилася посадовою особою Державної виконавчої служби. Додзвонювачка повідомила, що знає про ліки, які купувала тернополянка, оскільки її контакти залишилися в базі. Компанію, що виготовляла препарат, за її словами, Служба безпеки підозрює у розповсюдженні неякісних ліків.

Читайте також: Запропонували компенсацію за “неефективні” ліки: пенсіонерка втратила 60 тис. грн, бо повірила шахраям

Невідома запевнила, що у зв’язку з цим тернополянка отримає компенсацію. Спочатку її розмір становив 18 тисяч гривень. Аби отримати ці гроші, потрібно сплатити податки, які їй повернуть з основною сумою.

За декілька днів жінка перетелефонувала знову і повідомила, що розмір компенсації зріс до 50 тисяч, тому за податки знову необхідно докинути грошей.

Таким чином тернополянка впродовж тривалого часу на більш як 17 рахунків перекинула 609 тисяч гривень. Проте жодної компенсації не отримала. Зрозумівши, що стала жертвою шахраїв, вона звернулася до поліції.

Правоохоронці перевіряють рахунки, номери телефонів, шукають шляхи виходу на підозрюваних та радять краянам бути пильними, не довіряти незнайомцям, а особливо, коли йдеться про гроші.

Схожі пости

Сьогодні – Андрія Первозванного, що в цей день забороняє робити церква

Псевдопрацівник банку видурив у жительки Тернопільщини 100(!) тисяч

У Кам’янках масштабне ДТП: розтрощене авто опинилося у кюветі

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів