25.05.2022
Новини

У лікарні помер Олег Мудрий, який постраждав від вибуху в будинку у Тернополі

Тернополянин Олег Мудрий помер 19 березня – через два дні після сметрі 24-річного сина Дмитра.  Обоє чоловіків у важкому стані перебували на лікуванні у Центрі термічної травми та пластичної хірургії львівської міськлікарні №8. Про смерть Олега Мудрого виданню Терміново повідомили у лікарні №8. Як там зазначили, чоловіка не стало близько 13.00. 

Нагадаємо, Дмитро та його батько Олег отримали серйозні опіки 11 березня. Тоді у їхньому домі стався вибух газу. Обоє чоловіків сильно постраждали, бо рятували від пожежі двох малюків, які в той час буди в домі, — синів Олега. У Дмитра 84% тіла були сильно обпечені.

Читайте також: “Лікарі зробили все, що могли…”: у лікарні помер Дмитро Мудрий, який постраждав від вибуху газу.

Вже наступного ранку після пожежі обох чоловіків реанімобілями перевезли до опікового відділення Львова. Весь цей час небайдужі одразу двох міст: Тернополя та Львова підтримували родину коштами, молитвами, здавали кров. У соцмережах запустили флешмоб #ДімаЖиви та #ОлегЖиви. Свого побратима Дмитра підтримували пластуни. У фейсбуці запустили продаж картин, аби допомогти зібрати кошти, провели техновечірки.

Дмитро Мудрий помер 17 березня. Його поховали 19 березня у Тернополі.

Редакція Терміново щиро співчуває Олені Мудрій та всій її родині. Світла пам’ять Дмитру і Олегу.

Схожі пости

На Тернопільщині поліцейського викрили на хабарі 20 тис. грн

“Серце розривається, що тебе вже немає серед нас”: у Тернополі від ковіду померла вчителька

Оригінальне освідчення у коханні кременчанина потрапило на відео

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів