30.06.2022
Новини Файні люди

“Лікарі зробили все, що могли…”: у лікарні помер Дмитро Мудрий, який постраждав від вибуху газу

24-річний Дмитро Мудрий помер вранці 17 березня у львівській лікарні. Про це у фейсбуці написала його мама, тернопільська журналістка, Олена Мудра.

“17.03.21 о 7. 00 ранку Діма полетів у вирій…
Лікарі зробили все, що могли…”, — йдеться в дописі.

Нагадаємо, Дмитро та його батько Олег отримали серйозні опіки минулого тижня, 11 березня, тоді у їхньому домі стався вибух газу. Обоє чоловіків сильно постраждали, бо рятували від пожежі двох малюків, які в той час буди в домі, — синів Олега.

У Дмитра 84% тіла були сильно обпечені. За життя його батька Олега, в якого близько 90% тіла — в опіках, продовжують боротися львівські медики. Вже наступного ранку після пожежі обох чоловіків реанімобілями перевезли до опікового відділення Львова.

Весь цей час небайдужі одразу двох міст: Тернополя та Львова підтримували родину коштами, молитвами, здавали кров. У соцмережах запустили флешмоб #ДімаЖиви та #ОлегЖиви. Свого побратима Дмитра підтримували пластуни. У фейсбуці запустили продаж картин, аби допомогти зібрати кошти, провели техновечірки.

Як розповідала у фейсбуці Олена Мудра, друзі Дмитра змайстрували для нього та його батька спеціальні ліжка-гамаки. При опіках вкрай необхідно, щоб рани не “запарювалися” — а такі ліжка дозволяють повітрю вільно циркулювати.

 

Редакція Терміново щиро співчуває Олені Мудрій та всій її родині.

Світла пам’ять Дмитру!

Схожі пости

На Тернопільщині 207 нових інфікованих ковідом

“Батьки SOS” закликають не купувати шкільну форму

На Чернігівщині героїчно загинув командир танкового взводу Михайло Процишин з Тернопільщини

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів