21.02.2024
Новини Файні люди

“Лікарі зробили все, що могли…”: у лікарні помер Дмитро Мудрий, який постраждав від вибуху газу

24-річний Дмитро Мудрий помер вранці 17 березня у львівській лікарні. Про це у фейсбуці написала його мама, тернопільська журналістка, Олена Мудра.

“17.03.21 о 7. 00 ранку Діма полетів у вирій…
Лікарі зробили все, що могли…”, — йдеться в дописі.

Нагадаємо, Дмитро та його батько Олег отримали серйозні опіки минулого тижня, 11 березня, тоді у їхньому домі стався вибух газу. Обоє чоловіків сильно постраждали, бо рятували від пожежі двох малюків, які в той час буди в домі, — синів Олега.

У Дмитра 84% тіла були сильно обпечені. За життя його батька Олега, в якого близько 90% тіла — в опіках, продовжують боротися львівські медики. Вже наступного ранку після пожежі обох чоловіків реанімобілями перевезли до опікового відділення Львова.

Весь цей час небайдужі одразу двох міст: Тернополя та Львова підтримували родину коштами, молитвами, здавали кров. У соцмережах запустили флешмоб #ДімаЖиви та #ОлегЖиви. Свого побратима Дмитра підтримували пластуни. У фейсбуці запустили продаж картин, аби допомогти зібрати кошти, провели техновечірки.

Як розповідала у фейсбуці Олена Мудра, друзі Дмитра змайстрували для нього та його батька спеціальні ліжка-гамаки. При опіках вкрай необхідно, щоб рани не “запарювалися” — а такі ліжка дозволяють повітрю вільно циркулювати.

 

Редакція Терміново щиро співчуває Олені Мудрій та всій її родині.

Світла пам’ять Дмитру!

Перейти до панелі інструментів