30.01.2023
Новини Політика

На Тернопільщині звільнили усіх голів РДА

Керівників усіх райдержадміністрацій учора звільнив з посад своїми розпорядженнями президент України Володимир Зеленський. В документах сказано, що звільняють чиновників згідно поданих ними заяв.

Дані звільнення зумовлені розформуванням 17-ти колишніх районів Тернопільщини в рамках адмінреформи, а відповідно – і райдержадміністрацій. Згідно новгого адміністративного поділу, на Тернопільщині залишилося лише 3 райони.

З-поміж колишніх голів РДА свою посаду голови Тернопільської РДА одразу після звільнення отримав Ярослав Матвійчук. Раніше він працював у спиртовій галузі та у правоохоронних органах.

Ярослав Матвійчук до роботи в РДА працював у правоохоронних органах

Читайте також: Керівником Тернопільської РДА призначили «земельного барона» із солідною пенсією

Натомість головою Чортківської РДА замість звільненого Арсена Марчишака призначили Володимира Шипітку , а головою Кременецької РДА замість звільненого Володимира Ясіновського  – Віталія Кудлака.

Читайте також: Нових очільників отримали Шумська і Гусятинська райдержадміністрації

Володимир Шипітко до призначення очолював Заліщицьку РДА, Кудлак – Шумську.

Віталій Кудлак раніше очолював на Тернопільщині “Демальянс”

З-поміж призначених керівників найбільшим політичним «перекотиполем» є Шипітко, який систематично змінює партійний окрас. За даними  Політерно, він балотувався до Заліщицької районної ради за партійним списком БПП-«Солідарність» на місцевих виборах-2015.

Володимир Шипітко, помінявши цілий ряд партій, залишився в керівній обоймі і при черговій владі

Окрім того, був у складі депутатського корпусу Заліщицької районної ради від Демократичної партії України (2010-2015 роки).

З жовтня 2016-го року очолював Заліщицьку районну місцеву парторганізацію політичної партії “Громадсько політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”.

Схожі пости

Тернопільським лікарням передали захисні халати та одноразові шапочки від ЮНЕСКО

Євгенія Цебрій

Під час спецоперації на БАМі затримали 9 осіб. Організатор наркобізнесу – власник спортклубу

Євгенія Цебрій

Тернополян попереджають про небезпеку

Перейти до панелі інструментів