28.10.2021
Новини Політика

На Тернопільщині звільнили усіх голів РДА

Керівників усіх райдержадміністрацій учора звільнив з посад своїми розпорядженнями президент України Володимир Зеленський. В документах сказано, що звільняють чиновників згідно поданих ними заяв.

Дані звільнення зумовлені розформуванням 17-ти колишніх районів Тернопільщини в рамках адмінреформи, а відповідно – і райдержадміністрацій. Згідно новгого адміністративного поділу, на Тернопільщині залишилося лише 3 райони.

З-поміж колишніх голів РДА свою посаду голови Тернопільської РДА одразу після звільнення отримав Ярослав Матвійчук. Раніше він працював у спиртовій галузі та у правоохоронних органах.

Ярослав Матвійчук до роботи в РДА працював у правоохоронних органах

Читайте також: Керівником Тернопільської РДА призначили «земельного барона» із солідною пенсією

Натомість головою Чортківської РДА замість звільненого Арсена Марчишака призначили Володимира Шипітку , а головою Кременецької РДА замість звільненого Володимира Ясіновського  – Віталія Кудлака.

Читайте також: Нових очільників отримали Шумська і Гусятинська райдержадміністрації

Володимир Шипітко до призначення очолював Заліщицьку РДА, Кудлак – Шумську.

Віталій Кудлак раніше очолював на Тернопільщині “Демальянс”

З-поміж призначених керівників найбільшим політичним «перекотиполем» є Шипітко, який систематично змінює партійний окрас. За даними  Політерно, він балотувався до Заліщицької районної ради за партійним списком БПП-«Солідарність» на місцевих виборах-2015.

Володимир Шипітко, помінявши цілий ряд партій, залишився в керівній обоймі і при черговій владі

Окрім того, був у складі депутатського корпусу Заліщицької районної ради від Демократичної партії України (2010-2015 роки).

З жовтня 2016-го року очолював Заліщицьку районну місцеву парторганізацію політичної партії “Громадсько політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”.

Схожі пости

Чи хочуть тернополяни дострокових місцевих виборів (відео)

Наталя Павлусик

Донька журналіста з Кременеччини, який загинув на війні, отримала “Батьківське серце”. Відео

У Тернопільському ставі під час очистки від намулу знайшли міну

Перейти до панелі інструментів