17.09.2021
Місто Новини Оперативно

Новорічна ніч – в авто під прокуратурою: фермер з Хмельниччини втнув святковий “подарунок” правоохоронцям (фото, відео)

zemlynskyj-protest

Аграрій з Хмельниччини Анатолій Землинський, який вже роками домагається справедливості через вкрадений у нього врожай, знову у Тернополі. Адже саме правоохоронцям Тернопільської області передали на розслідування дане кримінальне провадження.

Чоловік не задоволений ходом слідчих дій, відтак влаштовує регулярні акції протесту.

Наприкінці червня він навіть намагався підпалити себе, вилізши на рекламну конструкцію на Збаразькому кільці.

Потім він продовжував оббивати пороги прокуратури. Приїхав Анатолій Землинський до Тернополя і сьогодні. Чоловік на знак протесту обіцяє ночувати сьогодні у своєму авто, яке він припаркував біля приміщення обласної прокуратури. Саме так він вирішив зустріти Новий рік. Поріч з автовін поставив сніп кукурудзи з чорними стрічками, а також плакат, на якому коротко інформує про те. що сталося.

Читайте також: Фермера з Хмельниччини, який хотів себе підпалити, рятував… прокурор області Петро Бойко

Заступник керівника прокуратури області Юрій Табака запевнив Терміново, що правоохоронці виконують усі необхідні слідчі дії по даному провадженню і акції протесту аграрія – безпідставні. За його словами, фермер регулярно змінює свої вимоги.

Детальніші вимоги аграрія та коментар заступника прокуратури з приводу провадження та нестандартної акції протесту – у відео.

Схожі пости

Слухання у справі вбивства біля Allure знову перенесли. Батьки вбитого Віталія Гнатишина бояться, що судовий процес може затягнутися на роки

Євгенія Цебрій

Авто застрягло у купі зерна: на Тернопільщині чергове ДТП за участі зерновоза (фото)

“Це був мій найтриваліший проєкт”: тернополянин завершив роботу над паперовим макетом ще одного костелу

Перейти до панелі інструментів