19.10.2021
Здоров’я Місто Новини

На КПП біля Тернополя пасажирам транспортних засобів будуть міряти температуру

Станом на 30 березня патрульна поліція Тернопільської області перевірили понад 706 транспортних засобів, з них 156 – з інших міст, а також кілька таких, що везли жителів нашого краю з Польщі. Це, переважно, жителі Борщівського та Теребовлянського районів.

Про це 30 березня на засіданні Тернопільського оперативного штабу щодо боротьби з коронавірусом розповів начальник управління патрульної поліції області Богдан Шевчук.

– З усіма пасажирами та водіями провели бесіду щодо карантинних заходів та самоізоліцї, – запевнив Шевчук.

Що ж до облаштування контрольно-пропускних пунктів при в’їзді до самого Тернополя, то наразі їх немає. Працівники патрульної поліції здійснюють нагляд в рухомому режимі, розповів очільник патрульної поліції.

– Чіткого завдання щодо функціонування КПП на території країни поки немає. Але там повинні бути працівники поліції, ДНС та медики, – пояснює Богдан Шевчук, – розгорнута палатка та встановлений блокпост.

У найближчі дні за допомогою управління ЖКГ контрольно-пропускні пункти будуть облаштовані. Будуть це палатки чи кіоски, наразі обдумують.

– Це мають бути приміщення, де люди могли би перебувати постійно. Там же має бути, за можливості, постійне підключення до джерела електроенергії, бетонні блоки та спецзнаки, – розповів міський голова Сергій Надал.

Все необхідне для двох КПП вже є, ще для 8 мають облаштувати днями, зазначив Надал.

На пропускний пунктах будуть робити температурний скринінг. Термометри мають привезти в місто днями.

Нагадаємо, минулого тижня очільник Нацполіції області Олександр Богомол розповів, що на Тернопільщині встановлять додаткові пропускні пости, аби дезінфікувати транспорт

 

 

 

 

Схожі пости

Випав з другого поверху за незрозумілих обставин: у Тернополі рятували 16-річного юнака

Чому зібрались і що “наголосували” сьогодні депутати Тернопільської міськради

Світлана Гривас

Родину з Тернопільщини рятували від отруєння чадним газом

Перейти до панелі інструментів