25.09.2020
Місто Новини

Поки Тернопіль карантинить, відновили роботи щодо облаштування Привокзального майдану

Нещодавно в Тернополі відновилися роботи з реконструкції Привокзального майдану. Наразі працівники підрядної організації розширюють тут пішохідну зону та влаштовують бордюри.

Про це повідомляє пресслужба міської ради Тернополя.

– Перед залізничним вокзалом збільшуємо простір для пішоходів. За рахунок частини дороги тут облаштовують широкий тротуар, – повідомляє міський голова Сергій Надал. – Це стане завершальним етапом у формуванні єдиної пішохідної алеї від залізничного вокзалу до Театрального майдану.

Нагадаємо, роботи з ремонту Привокзальної площі у місті розпочалися у вересні 2019 року. За цей період на вказаній ділянці оновлено дорожнє та тротуарне покриття, виконано заміну інженерних мереж, влаштовано дощову каналізацію, місця для тимчасового паркування транспортних засобів та новий світлофор.

У цьому році заплановано завершити роботи з влаштування асфальтобетонного покриття проїзду до відділення Укрпошти та частини заїзду на Привокзальну площу; зупинки громадського транспорту з накриттям; вуличних меблів; озеленення – висадження дерев та кущів.

Схожі пости

ЦВК внесла до списків ще двох кандидатів на мажоритарних округах Тернопільщини – від «Руху Нових Сил», ще один тернополянин у списку партії

На Тернопільщині виявили 17 нових випадків COVID-19

Обмежень щодо перевезень пасажирів в “червоній” зоні відтепер не буде – Степанов