29.11.2020
#шо_там_у_влади Новини Політика

Кабмін розглянув пропозицію президента на призначення головою Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля. Що про нього відомо

9 жовтня Уряд розглянув проєкти указів  та розпоряджень Президента про призначення керівників обласних та районних державних адміністрацій. Серед них – пропозиція про призначення на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля.

Ігор Сопель народився 16 вересня 1974 року у Хоросткові  Гусятинського району. Випускник Тернопільського технічного університету, де отримав кваліфікацію інженер-механік. 13 років працював на різних посадах на Хоростківському цукровому заводі – спочатку слюсарем, потім інженером.

У 1990-х роках з братом Олегом створили популярний у Хоросткові гурт “Брати”.

З 2003 року займається підприємництвом. За інформацією YouControl, ліцензія у підприємця Сопеля І.М. на роздрібну торгівлю в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, роздрібну  торгівлю залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах.

ФОП Сопель І.М., за даними системи YouControl, є добросовісним контрагентом за десятьма показниками – він не є банкрутом, не має санкцій і відкритих виконавчих проваджень тощо, проте має податковий борг.

 

З 2010 по 2018 керував Хоростківським регіональним структурним підрозділом ТОВ «Агробізнес» (підприємство займається виготовлення хлібо-булочних і кондитерських виробів і зареєстроване у селі Токи Підволочиського району, керівник – Олег Собуцький).  Підрозділ обслуговує три райони Тернопільської області  -Гусятинський,Теребовлянський та Чортківський. Звільнився з посади у 2018 р., про що свідчить декларація, яку подав після звільнення.

З 2017р керівник федерації футболу у м. Хоростків.

У 2019 році балотувався на 166-му окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради України. Він поступився Миколі Люшняку, який представляє округ у парламенті. Посів друге місце, набравши 19 913 голосів виборців. На вибори витратив 57 879 грн.

Одружений, має сина Ігоря  і дочку Галину. Дружина Ольга Мирославівна – депутат Хоростківської міської ради, також працює у Хоростківському відділенні ТОВ «Агробізнес», була довіреною особою чоловіка на виборах до парламенту.

За декларацією, у власності Ігоря Михайловича Сопеля – магазин у Хоросткові (50 м2), МАФ (30 м2), квартира площею  68,2 м2, частка гуртожитку 27/100 загальною площею 171,9 м2. Їздить кандидат на посаду на автомобілі TOYOTA CAMRY 2014 року випуску. Не вказана у декларації інша машина пана Сопеля – Audi A6, дані про неї знаходимо у YouControl.

За основним місцем роботи в ТОВ “Агробізнес» він отримав  44676 грн. зарплати, від підприємницької діяльності – 965 000 грн. У готівці підприємець тримає 350 тис. грн., 7 тис. доларів, 6,5 тис. євро.

Не приховує пан Сопель своїх тісних зв’язків з 95-м кварталом, фото з артистами проєкту всіяна його сторінка у Facebook.

  • Я сповідую такі моральні цінності – віру, надію, любов, повагу до рідної землі, родини, народу, Батьківщини. Для мне важливими є сім’я, робота, діти, дім — це все основні вектори, на яких сконцентрований шлях власного життя, – пише на своєму кандидатському сайті Ігор Сопель.

Після погодження кандидатури Ігоря Сопеля Кабінетом Міністрів її повинен затвердити президент своїм указом.

Схожі пости

Кабмін офіційно скасував пробне ЗНО 2020

Психолог, жонглер та художник в одній особі – історія тернопільського бармена

На Тернопільщині землі вже дають сотнями гектарів

2 коментарі