22.05.2022
Новини Оперативно

У Тернополі тролейбус №1 та маршрутка №36 курсуватимуть по-іншому

У Тернополі тролейбус №1 та маршрутка №36 курсуватимуть дещо по-іншому. Зміни, як пояснюють у міськраді, вводять на прохання тернополян.

Про це йшлося на засіданні виконкому у середу, 9 жовтня. Зокрема, офіційно маршрути дещо змінили через внесення змін в рішення виконавчого комітету №65 від 27.01.2016р. «Про затвердження маршрутів громадського транспорту загального користування в м.Тернополі».

– Йдеться про зміну маршрутів – №36 автобусний і йдеться про перший тролейбусний, – розповів на виконкомі пан Мединський. – Тобто, якщо ми сьогодні маємо автобусний маршрут 1А, який курсує ідентично, як тролейбусний маршрут №1, потреби в курсуванні останнього по “Дружбі” немає. І так як моніторинг провело КП “Тернопільелектротранс”, який обслуговує той маршрут, там абсолютно відсутній пасажиропотік, бо всі тримаються автобусного маршруту 1А. Тому є потреба змінити тролейбусний маршрут, щоб він з Центру курсував по вул. Острозького, Шептицького, через ринок, автовокзал і далі по масиві “Східний”.

Щодо змін на автобусному маршруті №36, то, за словами пана Мединського, вони стосуватимуться заїзду через нижню “Канаду”, Коновальця.

 

Схожі пости

“Без перспективи на звільнення”: кого і за що засудили довічно на Тернопільщині

Євгенія Цебрій

Як курсуватиме громадський транспорт у Новорічну ніч

У Тернополі 30-річна жінка потрапила до лікарні через отруєння чадним газом

Перейти до панелі інструментів