22.02.2020
Новини Оперативно

У Тернополі тролейбус №1 та маршрутка №36 курсуватимуть по-іншому

У Тернополі тролейбус №1 та маршрутка №36 курсуватимуть дещо по-іншому. Зміни, як пояснюють у міськраді, вводять на прохання тернополян.

Про це йшлося на засіданні виконкому у середу, 9 жовтня. Зокрема, офіційно маршрути дещо змінили через внесення змін в рішення виконавчого комітету №65 від 27.01.2016р. «Про затвердження маршрутів громадського транспорту загального користування в м.Тернополі».

– Йдеться про зміну маршрутів – №36 автобусний і йдеться про перший тролейбусний, – розповів на виконкомі пан Мединський. – Тобто, якщо ми сьогодні маємо автобусний маршрут 1А, який курсує ідентично, як тролейбусний маршрут №1, потреби в курсуванні останнього по “Дружбі” немає. І так як моніторинг провело КП “Тернопільелектротранс”, який обслуговує той маршрут, там абсолютно відсутній пасажиропотік, бо всі тримаються автобусного маршруту 1А. Тому є потреба змінити тролейбусний маршрут, щоб він з Центру курсував по вул. Острозького, Шептицького, через ринок, автовокзал і далі по масиві “Східний”.

Щодо змін на автобусному маршруті №36, то, за словами пана Мединського, вони стосуватимуться заїзду через нижню “Канаду”, Коновальця.

 

Ваш коментар

Схожі пости

На “Сонячному” зробили “туалет” для водіїв та кондукторів тролейбусів

Євгенія Цебрій

“Вся надія на добрих людей”. 19-річний юнак, якому відмовили нирки, просить про допомогу

Євгенія Цебрій

У Тернополі на “Циганці” потонув чоловік