23.04.2021
Новини

Мама сімох дітей просить допомогти вилікувати онкохворого сина

Харків’янка Оксана Жирнова звернулася до редакції «Терміново» у надії на порятунок свого шестирічного сина Микиту. Півтора роки тому у хлопчика діагностували пухлину мозку, яка виявилась злоякісною.

  • Все сталося стрімко і швидко, – розповідає пані Оксана. – У веселого здорового хлопчика, який ходив до дитсадка і виступав на ранках, з’явилася похитування при ходьбі і безпричинна блювота.

В одній із лікарень Харкова на МРТ виявили солідну пухлину головного мозку, яку потрібно було терміново видаляти, оскільки вона тиснула на життєво важливі органи.

  • Нейрохірургам вдалося максимально видалити пухлину, – продовжує пані Оксана. – Далі були важкі 14 днів реанімації. Як показала гістологія, пухлина була злоякісною (медулобластома).

Через два тижні хлопчика перевели в онкологічне відділення і призначили променеву терапію, якаа разом з хімією тривала 4 місяці. З травня 2018 р. призначили ще 8 блоків хіміотерапії, які тривали до березня 2019 р.

  • Після променевої терапії Микита перестав ходити, нічого не їв, був на спец. Харчуванні, – додає мама. – 8 блоків далися нам дуже важко, погіршення аналізів, рвота – наслідок хіміотерапії.

У квітні 2019 р. хлопчику зробили контрольне МРТ і відпустили додому. Чотири місяці сім’я жила і тішилася кожному дню, готувалися до школи. У липні Жирнових чекало нове випробування. МРТ показало, що у голівці Микити з’явилося нове утворення у двох місцях.

  • Я погано пам’ятаю цей момент, – каже Оксана. – Біль, страх, відчай все змішалося, хотілося кричати на весь світ, але, поглянувши в очі свого сильного хлопчика, який теж чекав результату, я не мала права плакати. Наступного дня вранці ми були у свого онколога, яка прийняла рішення про термінове проведення протиррецидивної хіміотерапії. Вона дуже токсична, але потрібно зупинити зростання і увійти в ремісію.

Зараз Микита готується до другого блоку, потім його чекає високодозова хімія з аутотрансплантацією стовбурових клітин. В Україні її не проводять, закордонні клініки виставляють захмарні для сім’ї Жирнових рахунки. Є варіант лікування у Санкт-Петербурзі, Туреччині, Білорусі. Це коштує 50-100 тис. доларів. Сім’я не впорається із таким фінансовим тягарем, оскільки в ній ще п’ятеро неповнолітніх дітей.

Допомогу семирічному Микиті Жирнову можна перерахувати на картку ПриватБанку, яка належить бабусі хлопчика – Валентині Володимирівні Жирновій – 5168 7573 3985 8385

Телефон мами хлопчика –  0954317037, Оксана Жирнова

Схожі пости

Породіль Тернопільщини закликають отримати гроші за ненаданий їм “Пакунок малюка”

Кількість людей, які отримають субсидію цього року зменшилась втричі

Наталя Павлусик

На Теребовлянщині загинув робітник РЕМу від удару струмом в 10 тис. вольт