У Тернополі на переході збили пенсіонерку
ДТП трапилася учора на одній з вулиць міста. На нерегульованому пішохідному переході водійка автомобіля Ford Kuga збила перехожу, - повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. Жінку забрали до лікарні. 76-річна тернополянка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході, коли її збила іномарка. Жінку бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала до лікарні. Після надання меддопомоги пенсіонерку відпустили додому. У кермувальниці взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Даний факт слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно зі статтею 286 ККУ. Триває слідство.
