26.03.2023
Новини

У Тернополі патрульні і медики рятували аргентинця, якому стало зле посеред вулиці

Нетипова ситуація трапилася учора, близько 16-ї години. Тернопільські патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Гайовій невідомому чоловікові стало зле, – повідомляють у патрульній поліції. Проте, допомогти чоловікові було не так просто, адже він громадянин Аргентини і не міг пояснити, що саме його турбує.

Прибувши на місце події спільно із медичними працівниками, охоронці порядку з’ясували, що чоловікові раптово стало зле, він впав та не міг підвестися на ноги.

Медики спробували надати йому допомогу, але не змогли зрозуміти, на які саме проблеми зі здоров’ям скаржиться чоловік, адже він не знає української мови, оскільки є громадянином Аргентинської Республіки.

Патрульна Ірина Мельничук поспілкувалася із чоловіком іспанською мовою, заспокоїла останнього та пояснила, що йому не зашкодять. Дізналася в нього про скарги на здоров’я та зорієнтувала медичних працівників на потрібну допомогу.

Чоловіка ушпиталили до лікарні. Він щиро подякував поліцейській за підтримку та допомогу.

Схожі пости

Укрзалізниця призупиняє продаж квитків з Тернополя

До 500 зразків на добу вже зараз: чи “потягне” лабораторний центр Тернопільщини масове тестування населення на коронавірус?

Екс-секретар Віктор Шумада відмовився від депутатства в міській раді на користь райради, яку має шанс очолити

Тетяна Колеснік
Перейти до панелі інструментів