У Тернополі на пішохідних збили двох дітей
Двоє дітей опинилися під колесами автівок у різних районах міста, коли переходили дорогу на пішохідних переходах. Про це повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. "О 14:45 водій автомобіля Suzuki збив десятирічну дівчинку. Аварія трапилася на вулиці Коновальця. На момент аварії дитина перебувала на пішохідному переході. Її з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні, а причину ДТП встановлять поліцейські. На проспекті Степана Бандери близько 18:00 під колеса Skoda Octavia потрапив чотирикласник. Хлопчик переходив дорогу на нерегульованому пішохідному переході, коли з прилеглої до школи території виїхала автівка і збила його. Дитину доправили до лікарні з тілесними ушкодженнями", - йдеться у повідомленні. Фото ілюстративне
