21.05.2024
Новини

У відставку пішов голова Господарського суду Тернопільщини Сергій Стопник

Рішенням Вищої ради правосуддя 14 березня 2023 року Сергія Стопника звільнено у відставку з посади судді Господарського суду Тернопільської області у зв’язку з поданням ним заяви про відставку. Про це повідомляють на сторінці Господарського суду у Фейсбуку.

Професійну діяльність у суді Сергій Григорович розпочав у далекому 1992 році на посаді помічника голови арбітражного суду Тернопільської області. А вже через два роки, у 1994, був призначений на посаду судді арбітражного суду Тернопільської області.

У 1995-2009 роках Сергій Стопник обіймав посаду заступника голови Господарського (арбітражного) суду Тернопільської області.

Протягом 2009-2023 років перебував на посаді голови Господарського суду Тернопільської області.
Сергій Григорович нагороджений Знаком “Почесний працівник арбітражного суду України”, “Почесний працівник господарського суду України”, “За сумлінну працю”, Почесною відзнакою Вищої ради юстиції, ювілейними медалями та знаками, численними грамотами та подяками.

Проте найбільші нагороди Сергій Григорович має в особистому житті, адже він є чудовим батьком чотирьох доньок та люблячим дідусем.

Перейти до панелі інструментів