Подія, про яку писатимуть у підручниках: ЗСУ уже в Херсоні
Збройні сили України після того, як росіяни ганебно втекли з правого берега, заходять у Херсон. Станом на момент написання цієї новини, як повідомляється, ЗСУ уже були на околицях обласного центру. Тим часом мешканці центру міста уже розмістили українські прапори над будівлею Херсонської ОВА, і з українською символікою чекають наших захисників. На фото і відео можна побачити херсонців з українськими атрибутами на площі Свободи - саме там, де відбувалися мітинги проти окупації у березні. Діти, які, за словами місцевих мешканців, просиділи місяць у погребі, радісно чекають наших військових з квітами. Цей день - 11 листопада 2022 року - увійде в історію як успішна операція України та найганебніший провал "другої армії світу".
