У Тернополі показали унікальну підвіску із символом серця часів Київської Русі. Фото
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї показали унікальну підвіску з оленячого рогу, яка має 17 просвердлених отворів у формі серця. Показати експонат вирішили до Дня доброти, який святкувався учора, 17 лютого. "Яскравим доказом є послання залишене на виробі із рогу оленя X-XIII ст., що експонується у відділі стародавньої історії ТОКМ. Це підвіска часів Київської Русі із символом у вигляді серця. Орнамент «щастя» і «позитивних емоцій» створюють 17 просвердлених отворів", - йдеться у повідомленні. Експонат передали у музей з Кременеччини в 1992 році.
