В Україні потрібно легалізувати зброю. Озброєну націю ніхто не зможе завоювати. Про це заявив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко у прямому ефірі каналу «Апостроф TV». Він розповів, що з 2012-го року «Свобода» у Верховній Раді України ініціювала ухвалення законопроєкту про вільне володіння зброєю. – Звісно, зараз необхідно легалізувати зброю, хоч це було потрібно зробити ще набагато раніше. Будучи народним депутатом, я з однопартійцями-свободівцями вносили відповідний законопроєкт ще на початку 2012 року. Однак тоді до нас не прислухалися, заполітизовано називали такий крок небезпечним. Українці з давніх-давен володіли зброєю. Її не мали лише раби, а вільні люди завжди користувалися зброєю. Наприклад, козаки на Січі, – зазначив Михайло Головко. Сьогодні в багатьох країнах світу зброя є у вільному обігу, зауважив свободівець. – Простий громадянин, якщо, не дай Боже, трапляється пожежа, викликає рятувальників, але, поки вони приїдуть, самотужки намагається загасити вогонь. Так само і […]