У сім’ї тернопільського священника народилася четверта дитина
У сімї о.Ігоря та його дружини народилася четверта дитина. Про це повідомляють у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ. "12 лютого архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк уділив Святі Таїнства християнського втаємничення - Хрещення, Миропомазання та Євхаристію - 4 дитині о. Ігоря Драпака, префекта Тернопільської духовної семінарії. Новонароджена дівчинка отримала ім’я Маргарита-Марія. Митрополит уділив благословення та заохотив всіх бути зразковими сім’янинами, плекати добрі християнські традиції у вихованні своїх дітей, щоб із малих літ діти зростали свідомими своєї віри", - йдеться у повідомленні. Отець Ігор Драпак - відомий тернопільський священник, префект Тернопільської духовної семінарії.
