30.01.2023
Відео Новини

Кліп тернопільського режисера за тиждень набрав 200 тисяч переглядів

Україно-іспанський трек Una noche квартету «Акорд» авторства та режисури молодого тернопільського режисера Юрія Вітяка, про якого “Терміново” розповідало раніше, став дуже популярним. Адже всього за тиждень його подивилися майже 208 тисяч разів!

Офіційна прем’єра кліпу відбулася 13 лютого.Він уже ротується на радіо та телебаченні, зокрема на “М2”, незабаром буде на OTV. Також ролик транслюють деякі регіональні телеканали.

Ми поспілкувалися з режисером кліпу та автором слів Юрієм Вітяком і з’ясували деякі післяпрем’єрні подробиці.

– Чи очікувала команда на такий хороший результат?

“Складно відповісти. Зрозуміло, що прагнули, аби наші зусилля не зійшли нанівець. Як і для більшості творчих людей, якщо не для кожного митця, для нас украй важливо бути побаченим, почутим і підтриманим.

Працюючи декілька місяців над відео, ми вже багато себе віддали цьому ролику, а тому тепер вболівання вдячних глядачів — це найкраща нагорода, яку можна уявити. Теплі відгуки наповнюють нас і слугують рушійною силою, яка дозволяє приглядатися до нових горизонтів. Зазіхати на більше. Хочу подякувати всім, хто дивиться наш кліп на пісню Una noche та ділиться посиланням на ролик із близькими людьми. Це дуже цінно”, – розповів Юрій.

– Які у тебе плани на майбутнє? Чи є вже нові ідеї, можливо, новий проєкт?

“Гадаю, що на цьому моя співпраця із квартетом “АКОРД” не припиниться. Хай там як, але плани певні вже є”.

Далі – декілька фотографій з бекстейджу.

Редакція “Терміново” вітає режисера Юрія Вітяка, гурт «Акорд» та усю команду з прем’єрою та бажає творчих злетів, визнання та подальших успіхів. А нашим читачам – приємного перегляду кліпу.

Схожі пости

МОЗ відмовив у пом’якшенні карантину трьом областям по сусідству з Тернопільщиною

“Настав час, коли треба показати, чи ти на своєму місці”. Монастириські медики – про роботу під час пандемії

Євгенія Цебрій

У Тернополі чоловіка вдарили пляшкою і відібрали телефон

Перейти до панелі інструментів