Скільки коштує хімчистка в домашніх умовах у Києві

Причиною звернутись до професіоналів можуть стати дитячі пустощі, тварини, гучна домашня вечірка або підготовка квартири до довгострокової оренди. 

Окрім термінових випадків, експерти радять проводити чистку м’яких меблів раз на рік. Адже пил і бруд осідають глибоко в текстилі, що викликає неприємний запах та псує вигляд.

Найчастіше термін «виїзна хімчистка» означає обробку екстракторним методом. Таке очищення складається з трьох етапів:

  • нанесення хімічного складу на поверхню
  • активна робота розчинника протягом певного часу
  • обробка вакуумним пристроєм

Через це м’які меблі не потрібно прати або якось обробляти водою, що спрощує весь процес.

Завдання майстра – правильно підібрати хімічний склад засобу під конкретну тканину чи виріб. Також фахівець вибудовує послідовність процедури, використовує спеціальні інструменти.

Все це допомагає не зіпсувати меблі та повністю позбутися плям, глибоких забруднень і неприємного запаху.

Читайте також: Пилососи без мішка для збирання пилу: види й переваги

Ціни на послуги у Києві

Вид меблів

Вартість в грн

Диван прямий

від 440

Диван кутовий

від 450

Диван прямий шкіряний

від 550

Диван кутовий шкіряний

від 650

Крісло

від 120

Крісло шкіряне

від 160

Матрац дитячий

від 120

Матрац односпальний

від 180

Матрац півторачний

від 230

Матрац двоспальний

від 350

Матрац євро

від 380

Узголів’я ліжка

від 200

Кухонний куточок

від 250

Стілець офісний

від 50

Стілець кухонний

від 40

Пуф

від 80

Декоративна подушка

від 40

М’які іграшки

від 40

Килим

від 60 за м²

Штори

від 30 за м²

В середньому мінімальне замовлення становить 800-1200 гривень.

Чому самостійна чистка – це не завжди економія?

Багато хто думає, що самостійна чистка м’яких меблів обійдеться дешевше, ніж замовлення виїзної хімчистки додому. Однак ви повинні знати про всі небезпеки, до яких може призвести непрофесійна обробка:

  1. Хімчистку м’яких меблів не можна виконувати звичайною побутовою хімією, оскільки вона не призначена для цього. Крім того, для кожного виду тканини потрібен спеціальний хімічний склад.

  2. Застосування побутових, невідомих і не призначених для чистки текстилю засобів може призводити до появи «законсервованих плям» та глибокого пошкодження структури.

  3. Самостійна хімчистка може викликати усадку тканини чи втрату кольору.

  4. При виконанні чистки диванів, крісел чи інших меблів необхідна глибока промивка оббивки, а зробити її самостійно без досвіду та професійного устаткування неможливо.

  5. При самостійному чищенні диванів вся хімія залишається в м’яких меблях і потрапляє у дихальні шляхи.

  6. Неякісна хімчистка скорочує термін експлуатації меблевої оббивки.

Оскільки м’які меблі досить габаритні, транспортувати їх складно. Існує ризик пошкодження каркаса або оббивки виробу. Тому багато клінінгових компаній виконують процедуру вдома у замовника у зручний для нього час.

Як відбувається професійна чистка?

Етапи:

  1. Чистка поверхні від сухих забруднень.

  2. Видалення плям і обробка зон з неприємним запахом.

  3. Екстракторна хімчистка з нанесенням на всю поверхню спеціального розчину, придатного для даного виду тканини, та застосуванням вакуумної машини для глибокої чистки.

  4. Повторна обробка плям (за необхідності).

  5. Подвійна промивка тканини.

  6. Антибактеріальна обробка.

  7. Вакуумна сушка (включена у вартість чистки).

Також можна замовити експрес-сушку. Ця додаткова послуга скорочує час висихання меблів у 2-3 рази.

Які забруднення видаляє хімчистка м’яких меблів:

  • пил та сухий бруд
  • засмальцьованість та затертість на тканині
  • плями від вина, чаю, кави, соків та інших напоїв
  • сліди чорнила, маркерів, пластиліну, декоративної косметики
  • плями від їжі
  • кров
  • віск, клей, жувальна гумка
  • шерсть та запах тварин
  • кліщі та інші мікроорганізми, що живуть в оббивці й негативно впливають на здоров’я

Меблі без перебільшення виглядають як нові!

Види професійної хімчистки

Здебільшого використовуються такі технології:

  1. Суха чистка. Найпоширеніший вид професійної хімчистки. Підбираються розчинники, виконується обробка, після чого їх видаляють з матеріалу. Найкраще таким методом очищаються синтетичні тканини й штучна шкіра.

  2. Вологе чищення. Як розчинник використовується звичайна вода. Щоб посилити ефективність вологого прибирання, у воду додаються різні мийні засоби. Вони утворюють емульсію, яка допомагає повністю виводити забруднення з текстилю, але не пошкоджує внутрішню структуру. Після процедури тканину додатково обробляють паровою щіткою.

  3. Глибоке очищення. За допомогою спеціального пилососа або пістолета зі стисненим повітрям з диванів і подушок видаляються всі мікроскопічні частинки. Глибина обробки досягає 10 см, що дозволяє надовго позбутися від запиленості й неприємного запаху.

У всіх трьох випадках можуть також застосовуватись механічні способи видалення забруднень, наприклад, за допомогою парогенератора або пилососа. Це забезпечує повне очищення, дозволяє позбутись та усіх видів забруднень і зовсім не шкодить меблям.

Кожна тканина унікальна, не схожа на іншу. Тому не існує універсального засобу для всіх меблів, і клінери обробляють кожен виріб по різному. Якщо у вас немає бажання розбиратись у складі мийних засобів, витрачати на чистку меблів час та сили, зверніться у професійну клінінгову компанію, фахівці якої можуть впоратися навіть з дуже сильними забрудненнями.

Вони часто пропонують комплексні послуги, знижки, проводять сезонні акції, що дозволяє заощадити.

About the author

Синагога Гусятин
trending_flat
Може не витримати наступного дощу. Синагога на Тернопільщині руйнується на очах (фото)

На Тернопільщині активно руйнується унікальна пам'ятка - синагога у селищі Гусятин.  Фото напівзруйнованої будівлі ширяться соціальними мережами. Синагога єдина хто має статус пам'ятки архітектури національного значення (охоронний № 689) та унікальний акантовий пояс, який існує зараз. Про жахливий стан пам'ятки розповів Борис Голяєв у фейсбук-групі "Гусятин історичний". "На превеликий жаль, синагога в Гусятині – одна із семи синагог в Україні, яка занесена до пам'яток архітектури національного значення (охоронний № 689) – повільно, але невідворотно руйнується. Цього разу впала частина північного муру прибудови жіночого молитовного залу (езрат нашим). Ще кілька сильних злив і вся стіна може впасти", - йдеться у дописі. Довідка. На правому березі Збруча в Гусятині розташована оборонна синагога, перша згадка про яку датується 1431 роком. Зведена у мавритано-готичному стилі, вона слугувала не лише молитовним будинком для чисельної єврейської громади, яка з'явилася тут на межі XV-XVI століть, але й […]

МАНУЙЛЕНКО СЕРГІЙ
trending_flat
Рік вважали зниклим: загинув матрос з Тернопільщини

Тернопільщина прощатиметься із загиблим матросом Сергієм Мануйленком 1984 року народження, який вважався безвісти зниклим рік.  Військовий загинув 30 листопада 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу н.п. Вознесенка Донецької області. Сергій проживав у селі Кудринці Мельнице-Подільської громади. Про це повідомили у Другому відділі Чортківського Ртцк-та-сп. "З глибоким сумом повідомляємо, що кровопролитна війна з російськими окупантами обірвала ще одне життя нашого краянина. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя захищаючи Україну. Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо біль їх непоправної втрати. Нехай Господь прийме його світлу душу і оселить там, де праведні спочивають. Вічна пам'ять та слава Герою", - йдеться у повідомленні. Редакція "Терміново" висловлює щирі співчуття рідним та близьким Сергія. Хай спочиває з миром! Вічна пам'ять! Читайте також: На фронті загинув молодий поліцейський з Тернопільщини

ДТП на Тернопільщині
trending_flat
У трагічній автокатастрофі загинув військовий з Тернопільщини

Скалатська громада зустрічатиме воїна Леоніда Копійчука 1969 року народження, який трагічно загинув у автокатастрофі. 26 квітня орієнтовно о 15:00 у центр міста Скалат прибуде домовина з тілом Героя, який родом із села Криве. Про це повідомили у Скалатській міській раді. "Приносимо свої щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім, хто знав спочилого. Вічна та світла йому пам’ять", - йдеться у повідомленні. Редакція "Терміново" висловлює щирі співчуття рідним та близьким Леоніда. Хай спочиває з миром! Вічна пам'ять захиснику! Читайте також: Був миротворцем ООН і мав багато нагород від держави: на фронті загинув військовий з Кременеччини

крадіжка авто
trending_flat
У Тернополі чоловік викрадав з авто дорогі речі: зловмисник вже раніше мав проблеми із законом

У Тернополі правоохоронці знайшли чоловіка, який здійснив серію крадіжок з автомобілів. Правопорушнику загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.  Наприкінці березня до співробітників поліції Тернопільської області почали надходити повідомлення про крадіжки з автомобілів. Зникали документи, ноутбуки, банківські картки, сумки, техніка та інших цінні речі. Зловмисник завдав різної шкоди, обкрадаючи машини на суми від 5 до 40 тисяч гривень. Найчастіше крадіжки відбувалися з незамкнених авто, коли власники відходили ненадовго. Про це повідомили в ГУНП у Тернопільській області. Правоохоронці встановили особу крадія. Ним виявився 45-річний тернополянин, який вже раніше мав проблеми із законом. Чоловік частину вкрадених речей продав, іншу вилучили поліціянти. "Поліцейські довели причетність тернополянина до п’яти крадіжок з автомобілів. За всіма фактами розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування", - йдеться у […]

вишиті рушники
trending_flat
Українські жінки у концтаборах ГУЛАГУ вишивали рушники: історик показав колекцію з Тернопільського музею

Тернопільський історик та військовий, який захищає незалежність України на фронті, Володимир Бірчак опублікував фото вишитих рушників, які робили українські жінки у концтаборах ГУЛАГУ.  "Я колись раніше писав про вишивані руші і хустинки, які робили українські жінки-політув'язнені у тюрмах і концтаборах ГУЛАГу. Розглядаючи їх, завжди дивуючись, скільки часу і праці потрібно було присвятити цим витворам мистецтва. Вишиваючи риб'ячою кісткою і дістаючи правдами і неправдами кольорові нитки. З колекції Тернопільського музею політязнів та репресованих", - розповідає Володимир Бірчак у телеграм-каналі. Також Володимир поділився фото та історією однієї серветки, яку створили під час перебування у концтаборі. Серветку вишила жінка-політв'язень Розалія Шевчук. Для цього спеціально збирали риб'ячі кістки та довго шукали кольорові нитки, адже їх в умовах жорсткого концтабірного життя, дістати було майже неможливо, а самим зробити з сірого табірного одягу не реально. Читайте також: Назвали терористами та вбивцями: у Польщі встановили меморіальну дошку, […]

Урочище «Бубнівка»
trending_flat
Унікальні куточки Тернопільщини стануть заповідними: створили 8 нових заказників

На Тернопільщині буде створено вісім нових природоохоронних об'єктів.  24 квітня відбулося засідання комісії з питань охорони, збереження та використання природно-заповідного фонду. Учасники розглянули ініціативи, які мають на меті зберегти природу Тернопільщини. Про це повідомили у Тернопільській обласній державній адміністрації. Комісія схвалила такі нові проєкти природно-заповідного фонду: ▪️ Урочище «Бубнівка» — ботанічний заказник місцевого значення. ▪️ «Бобрів гай» — заповідне урочище. ▪️ «Кутянський луг» — гідрологічний заказник. ▪️ «Рохманівський бобрів гай» — зоологічний заказник. ▪️ «Цеценівський бобрів гай» — зоологічний заказник. ▪️ «Солов’їний гай» — орнітологічний заказник. ▪️ «Горинський» — гідрологічний заказник. ▪️ Урочище «Кашталівка» — орнітологічний заказник. "Затверджено: • два проєкти паспортів охоронних зон навколо місць зростання рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України, на території Товстенської селищної ради Чортківського району; • два проєкти лімітів на використання природних ресурсів на 2025 рік у межах заказника «Зелений дуб 2» та РЛП […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025