11.05.2021
Новини Політика

Керувати Тернопільщиною прибуде харківський варяг з Блоку Кернеса – кадрове рішення

Призначення Гапули Михайла Вікторовича на посаду заступника голови Тернопільської облдержадміністрації сьогодні погодив Кабінет Міністрів.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив постійний Представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Василь Мокан.

Кандидатуру Гапули члени Кабміну погодили в рамках розгляду кандидатур заступників голів 6-ти обласних державних адміністрацій під час прийняття кадрових рішень на своєму засіданні.

За даними громадської організації Чесно, Михайло Гапула проживає у Харкові, здобув вищу освту, безпартійний, є фізичною особою-підприємцем. На останніх місцевих виборах 2020-го року  балотувався до Харківської облради у складі «Блоку Кернеса Успішний Харків».

Читайте також: Правою рукою очільника області став його ексзаступник-підприємець з автобусом

За даними системи youcontrol, Гапула є засновником ТОВ “Актуальні Технології”, основним видом діяльності якої є інші види оптової торгівлі,  та ТОВ Девпейс Юкрейн (основний вид діяльності – комп’ютерне програмування).

Читайте також: Спрацював на понад 100: Володимир Труш отримав найвищу зарплату серед голів ОДА в Україні

Схожі пости

Погрози матері, заперечення міської ради – прес-конференція стосовно скасування рішенння оплати в садочках для “нетернопільських”

“Океан Ельзи” переніс концерт у Тернополі

Підписано закон щодо штрафів за неносіння масок у час карантину