30.06.2022
Новини Політика

Спрацював на понад 100: Володимир Труш отримав найвищу зарплату серед голів ОДА в Україні

За останні кілька тижнів президент Володимир Зеленський знову провів кадрові ротації серед голів ОДА. Валентин Резніченко очолив Дніпропетровську область, Айна Тимчук – Харківську, Сергій Гриневецький – Одеську, Анатолій Полосков – Закарпатську, Сергій Гамалія – Хмельницьку. Портал «Слово і діло»  проаналізував, скільки нинішні і вже колишні керівники обладміністрацій заробили у листопаді.

Найвища зарплата минулого місяця була у голови Тернопільської ОДА Володимира Труша – 109 тис. 971 грн. Йому, зокрема, виплатили відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення.

Уже колишній голова Хмельницької обласної адміністрації Дмитро Габінет заробив 96 тис. 465 грн, в цю суму, крім окладу і надбавок, увійшла компенсація за невикористану відпустку. Олексій Кучер, який вже втратив посаду голови Харківської ОДА, заробив 83 тис. 280 грн. Це теж з компенсацією за відпустку.

Зарплата Сергія Гайдая з Луганської обладміністрації склала 74 тис. 329 грн. Колишній керівник Миколаївської області Олександр Стаднік заробив за половину листопада 70 тис. 698 грн. Його наступник Віталій Кім уже отримав 4 тис. 650 грн зарплати за листопад.

Понад 60 тисяч також заробили Юрій Погуляйко з Волинської ОДА, ексголова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Читайте також: Новітні мільйонери: скільки заробляють очільники Тернопільщини.

Схожі пости

Біля тубдиспансера на пішохідному збили людину, жінку не врятували

Збережемо Дністер. Громадський сплав проти каскаду нових ГЕС

Назарій Наджога

Патрульні допомогли вагітній вчасно потрапити до пологового

Перейти до панелі інструментів