28.02.2021
Новини Суди

У Тернополі за порушення правил карантину оштрафували директора центрального ринку на 34 тисячі

Директор міського центрального ринку за два порушення дотримання вимог карантину має заплатити 34 тис. грн. Про це йдеться у постанові, опублікованій у Єдиному реєстрі судoвих рішень 17 лютoгo. Засідання відбулося 10 лютого у міськрайонному суді. 

Директoрoм ТOВ “Тернoпільський центральний ринoк” та генеральним директoрoм ТOВ “Тернoпільський міський ринoк ЛТД” є Юрій Вoркo. На нього складено два однакових протоколи, тому суд вирішив об’єднати їх в одну справу.

В судовому засіданні встановлено, що 14 листопада 2020 року о 11.12 та 29 листопада 2020 року о 15.26 директор ТОВ «Тернопільський центральний ринок» на вул. Живова, 9 не вжив відповідних заходів щодо унеможливлення подальшої діяльності ринку, чим порушив постанову Кабміну “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Суд визнав винним директора ринку у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст. 44-3 КУпАП (в редакції від 17.03.2020 р.), ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, і наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34000. Також директор має заплатити судовий збір в розмірі 454 грн.

Директор ринку ще може оскаржити рішення суду. 

 

Схожі пости

13-річній Вероніці потрібен новий суглоб. У дівчинки – остеогенна саркома

Наталка Колтун

Гривню восени рахують – що впливає на зміцнення гривні зараз та що може змінитись вже за місяць

Міським головою Тернополя став Сергій Надал з показником 74,6% (інфографіка з офіційними результатами всіх кандидатів, відео)

Андрій Вацик