26.02.2021
Новини Соціальні проблеми Суди

Пенсіонер із Тернопільщини отримав місяць арешту за знущання над колишньою дружиною

1 місяць арешту та штраф у 540 грн – такий вирок виніс суддя Теребовлянського районного суду розлученому пенсіонеру. Чоловік систематично впродовж кількох місяців чинив психологічне насильство над ексдружиною, з якою вони продовжували жити в одному домі.

Як йдеться у вироку, зафіксували декілька випадків, коли чоловік збиткувався над колишньою дружиною.

“29 квітня 2020 року о 22.30 годині, 21 червня 2020 року о 02.00 годині, 22 червня 2020 року о 22.30 годині особа, діючи умисно, усвідомлюючи, що завдає шкоду психологічному здоров`ю, за місцем свого проживання в с. Вербівці Теребовлянського району Тернопільської області вчинив домашнє насильство відносно своєї колишньої дружини. А саме: чинив на неї моральний та психологічний тиск, виражався в її сторону нецензурними словами, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП. “Вчинення домашнього насильства”, – вказано у вироку.

Читайте також: Залякував та погрожував розправою: за психологічне насильство щодо матері житель Тернопільщини відбудеться 340 гривнями штрафу

05 липня 2020 року о 23.25 годині, чоловік продовжив знущання над жінкою: ображав її, погрожував фізичною розправою, виганяв з дому. 12 серпня все знову повторилося.

Свою вину чоловік на суді визнав. Як і те, що в них часто виникають сварки і скандали. У вироку вказано, що пенсіонер раніше вже був судимий за те, що вдарив колишню дружину. Потерпіла часто викликала поліцію. Його неодноразово притягали до адміністративної відповідальності щодо вищенаведеного.

Читайте також: Пообіцяв, що більше так не буде: за домашнє насильство суд відправив жителя Тернопільщини на громадські роботи

Зважаючи на всі ці обставини, суд ухвалив визнати пенсіонера винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України “Домашнє насильство” та призначити йому покарання у виді 1 місяця арешту, ще раніше йому вже присудили штраф у 510 грн в дохід держави.

Читайте також: Соромляться, бояться, не розуміють себе… Чому жінки мовчать про домашнє насильство

Схожі пости

На Гусятинщині службові особи фірми, що ремонтувала дах школи, підробили документи про виконані роботи на 40 тис грн

На вулиці Сагайдачного горів будинок редакції “Вільне життя” (оновлене)

Сьогодні – новий терористичний сюжет: граната, заручник і поїздка на Київ (фото, відео)