02.07.2020
Місто Новини

Тернопільські дитсадки працюватимуть все літо, як тільки уряд дозволить їх відкрити

Зважаючи на те, що працівники дитсадків зараз перебувають у відпустках, а самі тернополяни навряд чи масово поїдуть на відпочинок, на літо дитсадки не закриватимуть.

Про такі плани розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коли запрацюють садки, поки що невідомо. Рішення про припинення роботи навчальних закладів Уряд прийняв, але про його скасування наразі не йдеться. Тож до кінця травня діти не йтимуть ні до школи, ні в дитсадки. Тим часом у приміщеннях вже проводять ремонтні роботи.

– Купують для дошкільних навчальних закладів необхідні засоби захисту, зокрема, і лампи для кварцювання. Готуємось розпочати роботу дитсадків з 1 червня, але все залежатиме від рішення центральної влади, – пояснює очільник міста. – Попри це плануємо влітку садки не закривати. Швидше за все, цього року будуть обмеження, аби їхати кудись на відпочинок, батьки ходитимуть на роботу, буде потреба кудись подіти дітей.

Тому працівників дитсадків відправили у відпустки вже зараз, пояснює Надал. Аби влітку було кому виходити на роботу. Адже планують, що всі дитсадки працюватимуть все літо, за виключенням одного-двох, де проводитимуть ремонти.

 

Головне зображення pixabay

 

Ваш коментар

Схожі пости

15 ветеранів ОУН-УПА з Тернопільщини першими в Україні прирівняли до учасників бойових дій. Чи матимуть вони пільги

Наталка Колтун

У Тернополі відновив роботу ТРЦ “Подоляни”

До Дня міста у парках облаштують сходи, доріжки і вбиральню