26.09.2020
Місто Новини

Тернопільські дитсадки працюватимуть все літо, як тільки уряд дозволить їх відкрити

Зважаючи на те, що працівники дитсадків зараз перебувають у відпустках, а самі тернополяни навряд чи масово поїдуть на відпочинок, на літо дитсадки не закриватимуть.

Про такі плани розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коли запрацюють садки, поки що невідомо. Рішення про припинення роботи навчальних закладів Уряд прийняв, але про його скасування наразі не йдеться. Тож до кінця травня діти не йтимуть ні до школи, ні в дитсадки. Тим часом у приміщеннях вже проводять ремонтні роботи.

– Купують для дошкільних навчальних закладів необхідні засоби захисту, зокрема, і лампи для кварцювання. Готуємось розпочати роботу дитсадків з 1 червня, але все залежатиме від рішення центральної влади, – пояснює очільник міста. – Попри це плануємо влітку садки не закривати. Швидше за все, цього року будуть обмеження, аби їхати кудись на відпочинок, батьки ходитимуть на роботу, буде потреба кудись подіти дітей.

Тому працівників дитсадків відправили у відпустки вже зараз, пояснює Надал. Аби влітку було кому виходити на роботу. Адже планують, що всі дитсадки працюватимуть все літо, за виключенням одного-двох, де проводитимуть ремонти.

 

Головне зображення pixabay

 

Схожі пости

Перекриття руху на Гаївському мості 13 грудня відміняється

Поліції доручили активізувати роботу щодо ГЕС під Тернополем, через яку різко міліє Серет

Бучач: місто, що живе в тіні ратуші (фоторепортаж)

Ірина Небесна