07.07.2020
Місто Новини

Дозвіл є, але підприємці ще готуються: чи варто тернополянам з 13 травня йти на продуктові ринки

Офіційний дозвіл на початок роботи є, однак самі ж підприємці кажуть: нормально ринки запрацюють ближче до кінця тижня.

8 травня на засіданні міського оперативного штабу ухвалили рішення відкрити три продуктові ринки Тернополя. Запрацювати вони мають із 13 травня.

– Ми частково відновлюємо роботу ринків у Тернополі. З 13 травня у нашому місті почнуть працювати лише три продуктові ринки: Тернопільський центральний ринок, “Овочевий ринок” на Шептицького і ринок “Оріон”. Їхня адміністрація зараз готує приміщення, у тому числі встановлює захисні екрани між покупцями і продавцями, як того вимагають постанови Уряду. Промислові ринки залишаються закритими, –  сказав тоді міський голова.

12 травня, за день до відкриття, на продуктовому ринку на Шептицького робота кипить. Самі ж підприємці сумніваються, що все запрацює з 13 числа.

– Підприємці почали готувати робочі місця лише сьогодні, і погода, як бачите, не сприяє. А за 2-3 дні вже точно відкриємось. Все залежить від готовності підприємців. Орієнтовно до кінця тижня запрацюємо, – розповів працівник овочевого ринку на Шептицького пан Василь у коментарі для Файного міста. – Засоби захисту вже є, наразі готуємо робочі місця. На вході стоятимуть контролери, вони пропускатимуть покупців в обмеженій кількості та мірятимуть їм температуру.

На засіданні міського оперативного штабу 12 травня міський голова також вніс пропозицію, щоб міряти температуру не лише відвідувачам, а й самим підприємцям.

– Є пропозиція розмістити патрулі при в’їзді на ринки, це не буде ускладнювати роботу і не перешкоджатиме руху покупців, – сказав Сергій Надал. – Бо підприємці приїздять на ринок з самого ранку, отоді й проводити температурний скринінг. Варто забезпечити дотримання норм не лише серед покупців, а й серед продавців. Зараз вони приїдуть з районів, де є хворі на коронавірусуну хворобу. Тож варто максимально перестрахуватись.

Тим часом у штабі повідомили, що з 13 травня запрацюють лише два продуктові ринки : Тернопільський центральний ринок і «Овочевий ринок» на вулиці Шептицького.

Ваш коментар

Схожі пости

Обіцянки кандидатів у нардепи Івана Сороколіта, Лариси Римар та Ігоря Юзьвака. ІІІ частина проекту “Обирай.te”

Тернополянам перерахують платіжки за опалення та гарячу воду за лютий

Скільки витрачають на виборчу кампанію мажоритарники Тернопільщини. Проміжні фінансові звіти досі не оприлюднили

Наталка Колтун