23.09.2020
Місто Новини

З 14 травня спецтранспортом у Тернополі їздитимуть не лише медики та комунальники

У Тернополі з четверга, 14 травня, тернополяни, які працюють на підприємствах, що відновили роботу з 11 травня, зможуть скористатися спецтранспортом.

Пасажирам із собою потрібно мати довідку з роботи, що вони дійсно працюють на цьому підприємстві, а також документ, який посвідчує особу. Увага: для пасажирів вхід у спецтранспорт – лише у масці. Також у міській раді просять дотримуватися соціальної дистанції: і в автобусі, і на роботі.

Згідно постанови Уряду з 11 травня запрацювали магазини непродовольчих товарів, у тому числі у приміщенні торгово-розважальних центрів. Також роботу відновили салони краси і перукарні, стоматології, літні майданчики у закладах громадського харчування, заклади побутового обслуговування, дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів.

З 13 травня у нашому місті почнуть працювати лише два продуктові ринки: Тернопільський центральний ринок і «Овочевий ринок» на вулиці Шептицького. Пости, які були на в’їзді у місто, відтепер працюватимуть на в’їздах на продуктові ринки і там вимірюватимуть температуру тіла підприємцям, які приїжджають з товаром.

Схожі пости

«Дам тобі в рило!» – відповідь депутата Тернопільської облради від президентської партії (Відео)

Redaktsia

На 92-му році відійшла у вічність знана в Тернополі громадська активістка Ольга Жулковська

“Боятися нітратів — ягід не їсти”. Супрун розвінчує міфи про кавуни