03.07.2020
Місто Новини

З 14 травня спецтранспортом у Тернополі їздитимуть не лише медики та комунальники

У Тернополі з четверга, 14 травня, тернополяни, які працюють на підприємствах, що відновили роботу з 11 травня, зможуть скористатися спецтранспортом.

Пасажирам із собою потрібно мати довідку з роботи, що вони дійсно працюють на цьому підприємстві, а також документ, який посвідчує особу. Увага: для пасажирів вхід у спецтранспорт – лише у масці. Також у міській раді просять дотримуватися соціальної дистанції: і в автобусі, і на роботі.

Згідно постанови Уряду з 11 травня запрацювали магазини непродовольчих товарів, у тому числі у приміщенні торгово-розважальних центрів. Також роботу відновили салони краси і перукарні, стоматології, літні майданчики у закладах громадського харчування, заклади побутового обслуговування, дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів.

З 13 травня у нашому місті почнуть працювати лише два продуктові ринки: Тернопільський центральний ринок і «Овочевий ринок» на вулиці Шептицького. Пости, які були на в’їзді у місто, відтепер працюватимуть на в’їздах на продуктові ринки і там вимірюватимуть температуру тіла підприємцям, які приїжджають з товаром.

Ваш коментар

Схожі пости

Струсів: там, де говорить камінь (фоторепортаж)

Ірина Небесна

Закохалась у Шпіцберґен завдяки серіалу: тернополянка Надія Ротман здійснила соло-мандрівку за Полярне коло

Ірина Небесна

На Тернопільщині за добу 35 нових випадків захворювання на коронавірус