21.10.2020
Здоров’я Новини

Зупинилося серце: в Кременецькому районі через ускладнення від COVID-19 померла 52-річна жінка

За весь період на Тернопільщині від коронавірусної хвороби та її ускладнень померли 17 людей. Останній випадок трапився в п’ятницю, 8 травня, на Кременеччині.

Про це в розмові із кореспонденткою Файного міста повідомив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної держадміністрації Володимир Богайчук.

– У пацієнтка 68-го року народження підтвердили COVID-19. Крім того вона мала багато супутніх патологій, – розповідає про випадок Богайчук. – Стан жінки був стабільним. Вона була при свідомості, не на апараті штучної вентиляції легень. Однак стан раптово погіршився, зупинилось серце. Реанімувати пацієнтку не вдалось.

Загалом в області 959 випадків коронавірусу станом на ранок 8 травня.

Хоча пан начальник управління зауважує, що вже можна говорити про спад захворюваності. Пов’язує їх Богайчук із дотриманням карантинних заходів.

– Дещо зросла захворюваність після Великодня, як і прогнозувалось. Наразі ж ситуація стабілізується. Тернопільщина стандартно йде на третьому-четвертому місці по Україні за кількістю тих, хто захворів. Але при цьому у нас найнижча летальність, – зауважив Богайчук.

За словами заступника директора обласного лабораторного центру Володимира Паничева, найбільш ураженими в області залишаються Кременецький, Монастириський і Шумський райони.

– 70,6 %  із 17 померлих від коронавірусної хвороби в області – люди, віком від 60 років. Ця ж категорія є найбільш вразливою, – наголосив Паничев на засіданні міського оперативного штабу. – Що ж стосується захворюваності, то розподіл між різними віковими категоріями розподіл захворюваності більш-менш однаковий.

Згідно даних Міністерства охорони здоров’я України, наразі на Тернопільщині на COVID-19 хворіє 688 людей. Одужали 254.

 

Головне зображення pixabay

Схожі пости

Затримали посадовця, який вимагав 500 доларів за вирішення земельних питань

Активістів та експертів не впустили на ефір. Барні зробили “теплу ванну” у програмі “Звіти наживо”? (фото, відео)

МОН: скільки триватиме навчальний рік і коли здаватимуть ЗНО