
Підприємці Тернопільщини організували збір коштів для пошиття 500 багаторазових захисних костюмів для лікарів області, адже вони не отримують належного забезпечення. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник обласної громадської організації “Правий сектор” Назар Сарабун.
– Від початку карантину ми працювали над забезпеченням бойових медичних підрозділів на Сході країни, які мають потребу в захисті, – розповів Назар Сарабун. – Під час “Спільний фронт – надійний тил” ми закупили 25 костюмів і розвезли по районах. Зараз хочемо зібрати 150 тисяч гривень, щоб закупити 500 костюмів для медиків. Такої кількості недостатньо для області, але це тільки старт. Проблема виникає у закупівлі сертифікованих, якісних костюмів, тому ми консультуємось з лікарями. На жаль, багато є нехороших людей, які перепродають дорожче, але ми стараємося знаходити тих, з ким можна домовитись по мінімальній ціні. Ми маємо перелік потреб по районах, вони телефонують на гарячу лінію і кажуть скільки їм потрібно
Розподілять кількість багаторазових захисних костюмів по районах в залежності від потреб, які вказують представники лікарень, телефонуючи на гарячу лінію.
Також чоловік наголосив , що вдалося зібрати половину суми з необхідних 150 тисяч гривень.
– Ми хочемо пошити 500 захисних костюмів для лікарів, щоб максимально забезпечити їх захистом, тому що коли вони будуть здорові, то буде кому нас лікувати, – розповів у відео на сторінці в Фейсбук Назар Сарабун. – Наразі ми маємо конкретну ціль – це 500 костюмів. Ми разом зможемо допомогти лікарям і врятувати людські життя.
Реквізити для допомоги
Номер картки 5169 3075 0919 2519 (Надала І.І.)
Рахунок у EUR – UA 24 3510 0500 0002 6202 8085 1212 2
Рахунок у USD – UA 89 3510 0500 0002 6208 8085 1559 8
Контактний номер 0977935542