06.05.2021
Новини

Для медиків тернопільських лікарень, які живуть в районах, також хочуть організувати спецрейси

Медиків, які працюють в лікарнях Тернополя, але живуть в інших районах області, також хочуть розвозити спецрейсами.

Волонтери-водії, які раніше зголосились возити лікарів з районів на роботу та назад, втомлюються, зрештою, це і фінансовий тягар – за пальне вони платять самотужки. Тому в оперативному штабі з протидії коронавірусу запропонували організувати спецрейси силами міського управління транспорту. За аналогією, як є по місту.

Відповідне доручення озвучив міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Потрібно, щоб головні лікарі зібрали основні напрямки, звідки доїжджають на роботу в Тернопіль їхні працівники. Цю інформацію передати в міське управління транспорту, оскільки обласний штаб наразі не розробив схему добирання на роботу медиків, які живуть за межами міста, – пояснює Надал. – Відповідно, варто самим домовитись із перевізниками. Потрібно 5-10 бусів, аби відвозити лікарів на роботу та повертати, відповідно до цих напрямків.

Що ж стосовно перевезень медпрацівників територією міста, то наразі проблем немає, запевнив начальник управління транспорту Олег Вітрук. А от із розумінням самими медиками, хто повинен платити за проїзд, а хто – ні, виникли проблеми.

В оперативному штабі наголошують: електронні квитки отримали ті, кому передбачений безоплатний проїзд. Решта, хто мають картонні спецпропуски, повинні платити. Звісно, хто має картку тернополянина, може нею користуватись.

– Спецрейсами доставляють на роботу всіх лікарів всіх медичних закладів, які функціонують в Тернополі. Але безкоштовно користуватись транспортом можуть працівники лише тих медзакладів, які беруть участь в ліквідації загрози коронавірусу (міська лікарня швидкої допомоги, міська дитяча лікарня та міська лікарня №3 – авт.). Всі інші медики користуються транспортом на загальних підставах, – наголошує Надал.

Також Олег Вітрук повідомив, що вже найближчими днями запустять спецрейс за напрямком Кобзарівка-Тернопіль. Наразі узгоджують години виконання цих рейсів перевізниками.

Оновлений розклад спецрейсів по місту можна побачити за посиланням.

 

Схожі пости

Тернопільщину буде штормити

Пожежа біля “Галицького замку” (відео)

Хто, на вашу думку, буде Прем’єр-міністром України? (проголосуйте)