26.11.2020
Новини

З Тернополя на Схід відправили чотирьох добровольців і машину продуктів (фоторепортаж)

Сьогодні, 28 січня, у Тернополі зібрались друзі, рідні хлопців, які їдуть захищати країну. Також продукти, які збирали, готували люди та волонтери, відправляють на Схід країни, де тривають бойові дії. 

 

– Веземо четверо хлопців на позиції, на Схід і повернимо декількох, які відбули службу назад, до рідних, – розповідає Андрій  Савчук, голова благодійного фонду “Пам’ять і любов”. – Разом нас їде більше, ніж 9 чоловік.Також веземо вареники, біля 50 відер з Байковецької громади, з Бункер-С, адже в кожній гарячій точці хлопці куштували наші тернопільські вареники. А ще багато людей передавали солодощі, закрутки, 2 плащі, форму та багато малюнків для захисників, щоб поверталися живими до рідних. 

– Я знала, що це станеться, що мій чоловік буде захищати країну, – ділиться жінка 20-річного військового Назара Настя. – Відчуваю біль, але знаю, що він цього хоче і йому це потрібно. Буду його підтримувати, це найважливіша допомога від мене.

– Їду на війну, вже друге, минулого був два місяці, цього також, – розповідає Ростислав Шостак (18 років). – Прийшли проводжати друзі, батьки залишились вдома, так легше, тут вони б плакали, а я цього не люблю. 

– Усіх хлопців, які їдуть сьогодні на Схід знаю особисто, – розповідає Катерина Магула. – Я –  представник організації “Права молодь”, прийшла підтримати, адже хлопці молоді, наймолодшому 18 років, а це насправді юний вік. Про війну, військових почали забувати, але є рідні, друзі тих, хто їде захищати кожного із нас.

Схожі пости

Обмежувач на Гаївському мості знову не на місці. Це десяте пошкодження

Уродженця Тернопільщини судитимуть за зґвалтування неповнолітньої

Ремонт сходів біля фонтану “Сльози Гронського” коштуватиме близько 6-ти мільйонів

Світлана Гривас