08.12.2023
#шо_там_у_влади Новини Політика

У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

Арсен Марчишак народився 10 травня 1978 р. у с. Зубрець Бучацького району Тернопільської області. Закінчив Хоростківську загальноосвітню школу і філософсько-теологічний факультет Чернівецького державного університету.
2004-2010 рр. – асистент кафедри релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету. У 2007 р. захистив кандидатську дисертацію у Відділенні релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України на тему «Трансформація православ’я в глобалізованому світі: пострадянський контекст». З листопада 2010 р. – доцент кафедри релігієзнавства та теології ЧНУ.
Автор одноосібних методичних рекомендацій та співавтор трьох колективних монографій. Також співавтор навчального посібника з грифом МОН України.

Член Політичної партії “Громадянська позиція”, проживає в місті Хоростків Гусятинського району. У 2014 році балотувався до Верховної Ради України, у 2015 до Тернопільської обласної ради. На виборах до Верховної Ради України у 2019 році балотувався під №59 від партії “Громадянська позиція”. З 2015 року – депутат Хоростківської міської ради.

Одружений, з дружиною Галиною виховують трьох синів – Романа, Олександра і Максима.

У декларації Арсен Марчишак вказує будинок у Хоросткові площею 280 м кв. (75% власності), земельну ділянку площею 600 м кв. Його дружина Галина Петрівна декларує приміщення кондитерського цеху і невеличку земельну ділянку у тому ж Хоросткові (64 м кв.) Володіє пан Арсен й двома Автомобілями – CHEVROLET EPICA 2008 р. і CHEVROLET AVEOSF69Y 2005 р. (у співвласності з матір’ю).

Прибуток від підприємницької діяльності дружини за 2018 рік становить 332 738 грн., Арсен Романович, якщо вірити декларації, отримав лише 17 850 грн. соціальної допомоги. Готівкових коштів у подружжя – 250 тисяч гривень на двох.

За інформацією з власних джерел, Арсен Марчишак – друг сім’ї голови ОДА Ігоря Сопеля, за іншими джерелами, – родич Ольги Сопель, дружини керівника облдержадміністрації.

Фото зі сторінки Ольги Сопель від 23 липня 2019 року

 

Фото зі сторінки в соцмережі Галини Марчишак. Подружжя Сопелів і Марчишаків
Перейти до панелі інструментів