23.02.2020
Аналітика Новини

То скільки нас – мільйон чи 763 тисячі? Між оцінкою чисельності населення Тернопільщини і даними Держстату – суттєві розбіжності

За даними проєкту “Оцінка чисельності наявного населення України”, на Тернопільщині проживає 763,6 тис. осіб. З них чоловіків 357,1 тис., жінок – 406,5 тис.

У той же час офіційна статистика оприлюднила зовсім інші цифри.

  • Чисельність наявного населення у Тернопільській області, за оцінкою, на 1 грудня 2019р. становила 1039219 осіб, – йдеться в офіційних даних Головного управління статистики в Тернопільській області. –  Упродовж січня–листопада 2019р. чисельність населення зменшилася на 6660 осіб. Зменшення чисельності населення області відбулося за рахунок як природного скорочення – 6235 осіб, так і міграційного – 425 осіб.

Проєкт “Оцінка чисельності наявного населення України” підготували під керівництвом Міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета фахівці Інституту демографії і соціальних досліджень, Держстату та інших установ.

Прес-конференцію щодо результатів оцінки чисельності наявного населення України можна переглянути тут.

Під час прес-конференції Дмитро Дубілет повідомив, що станом на 1 грудня 2019 року в Україні проживало 37 мільйонів 289 тисяч громадян без урахування українців на окупованих територіях та за кордоном.

1-26 грудня 2019 року в Україні провели пробний перепис населення. В уряді підсумували різні дані: інформацію мобільних операторів і соціологів, дані з різних реєстрів та пенсійного фонду.

За рік-два Кабінет міністрів планує запустити єдиний реєстр із даними про чисельність населення України.

Ваш коментар

Схожі пости

“Для колекції довелося виділити вдома цілу кімнату”. Тернополянка Ольга Гондз зібрала понад 200 ляльок з різних куточків світу

Євгенія Цебрій

Історія оживе. Запрошують на театралізовану екскурсію Тернополем

Поблизу Кременця загинула 21-річна скутеристка