23.04.2021
Мандри Новини

Поблизу Заліщиків 17 художників зібралися на пленер

Про пленер “Світ очима художника” повідомляють на сторінці Туристично-відпочинкового комплексу “Мішин-Сіті”, де зупинилися художники.

Як повідомляють на сторінці Тернопільщина туристична, за тиждень перебування у Заліщицькому краї митці напишуть картини із зображенням різноманітних туристичних об’єктів.
– Знаємо, що майстри пензля написали навіть картини, які їм наснилися і це надзвичайно епічні зображення, – пишуть на сторінці. –  До дня художника усі учасники пленеру, спільно намалювати картину із зображенням комплексу, який щиро відкрив для них двері і став гостинними на усі дні перебування. Кожен із художників має свій стиль, свою техніку і своє бачення оточуючого світу, тому ми надіємося отримати максимум цікавих творів.

Пленер відбувається з 8 по 16 жовтня на Тернопіллі в комплексі “Мішин-Сіті” у селі Добрівляни. 17 художників з різних міст України (Київ, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Харків, Бердянськ) насолоджуються живописними краєвидами та передажть їх на полотнах – комплекс “Мішин-Сіті”, Джуринський водоспад, панораму Хрещатик, залишки Червоногородського замку, ліс, гори, природу, лебедів. Пишуть картини у різних техніках олією, акрілом та аквареллю.

– Основна мета проекту “Світ очима художників” – показати саме очима художників всю красу різних куточків України, туристичні локації, історичні пам’ятки, архітектуру, традиції, побут, людей, тварин, природу, – розповідає засновник проекту Валерія Велікая. – Це і є популяризація туристичних принад різних областей через бачення художників на їх картинах. Через рік плануємо зробити спільну пленерну виставку у Києві та видати каталог, де будуть матеріали не тільки про художників, а й опис туристичних принад областей України. Приєднуйтесь до нашого проекту!

 

 

Схожі пости

Замки, печери, історії, легенди. Тернополян запрошують на екскурсії містом та областю

Степанов розповів, за яких умов українцям доведеться готуватися до нового локдауну

За добу на Тернопільщині 269 інфікованих ковідом, одна людина померла