15.04.2021
Громада Новини Оперативно

Чому перекривали дорогу біля аеропорту і що вирішили (фото, відео)

Жителі Скалатської і Гримайлівської громад сьогодні, 3 вересня, перекривали дорогу біля Тернопільського аеропорту. Люди незадоволені станом дороги Тернопіль-Скалат-Жванець. Зібралося близько сотні пікетувальників. З протестувальниками зустрічався заступник керівника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Юрій Іваниця.

  • Нам обіцяли розпочати ремонт вже післязавтра, в іншому випадку наступного тижня ми знову будемо перекривати дорогу, – каже співорганізатор пікету Петро Васько.

– Оскільки коштів на поточний середній ремонт дороги Тернопіль-Скалат-Жванець цьогоріч не передбачено Кабінетом Міністрів України, з ситуації вийдуть іншим способом, – коментують у Службі автомобільних доріг області. – Великі самоскиди, які їздять з кар’єру, пустять альтернативною дорогою, щоб вони далі не руйнували покриття. Покриття на 2-х знищених транспортом ділянках відновлять з укріпленням основи.

Дорога Т2002 Тернопіль-Скалат-Жванець є автошляхом територіального значення. Укравтодор розробив окрему програму для відновлення доріг цього типу за допомогою бетону. Запрацювати вона має у 2020 році, якщо новий Уряд її ухвалить. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області вже попросила включити дорогу Т2002 до цієї програми, додають у відомстві.

Схожі пости

На Тернопільщині по дорозі на роботу зник чоловік (фото)

За минулу добу ковідом на Тернопільщині інфікувалися більше 200 осіб, одна людина померла

Дітей закликають намалювати дружбу, якій інвалідність не перешкода