18.09.2020
#шо_там_у_влади Новини Політика

Нардепи з Тернопільщини проаналізували перший день у Верховній Раді

Шість депутатів з Тернопільщини підсумували перший робочий день у Верховній Раді на своїх сторінках у соцмережах. Нагадаємо, представляти нашу область у парламенті 9-го скликання будуть мажоритарники від “Слуги народу” Андрій Богданець (163 округ), Ігор Василів (164 округ), Володимир Гевко (167 округ) і Людмила Марченко, яка пройшла за списком провладної партії. Працюватимуть відтепер у парламенті й самовисуванці Іван Чайківський (165 округ) та Микола Люшняк (166 округ).

Днями стало відомо, що Тернопільщина матиме ще одного депутата – Івана Калаура, який увійде до фракції “Слуга народу”, як наступний за списком на місце п’яти нардепів, які стали міністрами.

Андрій Богданець – депутат, обраний більшістю голосів у Тернополі (ОВО 163). Нагадаємо, до обрання в Раду він працював заступником директора Птахофабрики. Про своє перше парламентське засідання пан Богданець написав коротко: “Говорити і писати про це можна багато, проте перші кроки покладено, далі лише вперед і працювати на благо України”. Увійшов Андрій Богданець до складу комітету з питань аграрної та земельної політики.

 

Більш розлого свій перший робочий день у Верховній Раді описав депутат від 164 ОВО Ігор Василів. Нардеп детально описує механізми співпраці з жителями округу і пріоритетні напрямки своєї діяльності.

– Я працюватиму в комітеті Інфраструктури і транспорту, тому основне, в чому я буду більш глибоко обізнаний і готовий обговорювати, це саме питання, які винесені на розгляд цього комітету, – пише Ігор Василів. – Але обіцяю, що і всі інші напрями роботи ВР щодо розвитку України також буду вивчати і доносити до колег конструктивні поради і побажання людей, які мене обрали представляти їх інтереси.

Відомий на Тернопільщині аграрій самовисуванець Іван Чайківський, що виграв ОВО №165, увійшов до депутатської групи “За майбутнє” і отримав посаду секретаря в аграрному комітеті ВРУ.

Детальний опис його першого робочого дня у новому амплуа знаходимо на сторінці нардепа у Facebook.

– Люди хочуть працювати, – пише Іван Чайківський. – Нардепи такі ж прості українці, які втомилися від політики минулого. Всі хочуть якнайшвидших позитивних змін, тому налаштовані на роботу.

Ще один представник Тернопільщини – переможець округу №166 Микола Люшняк. Він належить до партії “Удар”, проте вдруге виграв округ як самовисуванець. У новому парламенті він поки позафракційний. Працюватиме у комітеті з питань бюджету. Наразі ми не знаходимо ні аналізу, ні емоцій Миколи Люшняка з приводу першого робочого дня. Можливо, тому, що робота для нього не нова, він уже представляв 166-й округ у парламенті попереднього скликання в складі фракції БПП.

Володимир Гевко – ще один представник “Слуги народу”. Його округ – №167 (Чортків). Пану Гевку довірили посаду заступника голови бюджетного комітету.

Як ми повідомляли раніше, на початку першого парламентського дня він виклав на своїй сторінці емоційне відео, а ввечері підсумував перший робочий день.

Володимир Гевко також дав своє перше інтерв’ю телеканалу “Рада”, де розповів про бачення своєї роботи у Верховній Раді.

Не знаходимо публічних відгуків й на сторінці Людмили Марченко, яка пройшла до парламенту ха списком ПП “Слуга народу” (№63). Про нове місце роботи пані Людмили (а раніше вона працювала в “Епіцентрі”) повідомляє хіба зміна обкладинки профілю. Поки відомо лише, що єдина депутатка від Тернопільщини потрапила до комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Ми продовжуємо стежити за роботою тернопільських депутатів і бажаємо, щоб вона була плідною.

Схожі пости

На Тернопільщині виявили 27 нових випадків інфікування COVID, один чоловік помер

На Бережанщині від тяжких тілесних ушкоджень помер чоловік. Кривдників затримали

Тернополянин ініціює створення ставу у парку Національного відродження