29.05.2023
Новини Політика

Нові імена, політичні “зубри” і одна жінка. Кого зареєструвала ЦВК 18 червня на мажоритарних округах Тернопільщини

18 червня Центральна виборча комісія привітала з реєстрацією 122-х кандидатів у народні депутати України на одномандатних виборчих округах. Серед них 7 самовисуванців на мажоритарних округах і двоє кандидатів від “Самопомочі”.

Ми підготували досьє на кожного.

 

Округ №163 – Юлія Мамчак, 31 рік, приватний підприємець. Має журналістську і економічну освіти, здобуває юридичну. Громадська діячка: членкиня ТО ВО «Автомайдан», голова ГО «КРАЇНА РІВНОСТІ І ПРАВДИ». Очолила ініціативні групи з питань заборони торф’яних котелень у м. Тернополі та з питань припинення забудови «Парку Національного Відродження». 2015-2019 рр. – член партії «Укроп», вийшла з неї у квітні 2019 р. Нині безпартійна. Виховує трьох донечок.

 

 

 

 

Округ №163 – Ігор Юзьвак, 37 років, адвокат. Член політичної партії «Добрий самарянин». У 2015 р. балотувався до Тернопільської міської ради 7-го скликання.

 

 

 

 

Округ №164 – Володимир Кравець, 52 роки, голова Вишнівецької ОТГ. Раніше очолював агропромислове підприємство «Добрий самарянин», яке заснував у 2000 р. Закінчив Вишнівецьке ВПУ. Був депутатом Збаразької районної ради 6-го скликання від Партії регіонів. У 2015 р. балотувався до Тернопільської обласної ради.

 

 

 

Округ №164 – Іван Панчук, 27 років, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА.

 

 

 

 

Округ №165 – Віталій Горба, 37 років, адвокат, власник Приватного агропромислового підприємства «Добрий самарянин», член одноіменної політичної партії. Раніше був керівником юридичної компанії «Лекс Гард». У 2015 р. балотувався до Тернопільської міської ради за списком партії «Добрий самарянин», у 2009 р. до Тернопільської обласної ради від Соцпартії України.

 

 

Округ № 166 – Микола Люшняк, Микола Люшняк, 45 років, чинний нардеп від БПП.  Закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, кандидат сільськогосподарських наук . Працював у приватних підприємствах та аграрних компаніях. Член політичної партії «УДАР» Віталія Кличка. На виборах до Верховної Ради України 2012 року був кандидатом по одномандатному виборчому окрузі № 166 і переміг.

 

Округ №166 – Зеновій Холоднюк, 57 років, лідер Селянської партії України. Уродженець Чортківського району. Закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут.  З 1989 р.  працює у відділі постачання та збуту Чортківського лікеро-горілчаного заводу. У період 1995—2005 років — обіймав керівні посади: директор ТОВ «Технобуд»; генеральний директор ТОВ «Медіа-Міст»; генеральний директор ТРК «Телемедіа». На початку 2000-х очолив Чортківський лікеро-горілчаний завод. У 2005 р. починає працювати в Державному управлінні справами Президента України. З 2008 р. очолює Селянську партію України.

Крім того, ЦВК зареєструвала висуванців від “Самопомочі” –  в ОВО № 166 – Романа Василіцького, в  ОВО № 167 – Тараса Навольського. Про них ми розповідали раніше. 

Схожі пости

Після важкої хвороби помер ветеран УПА з Тернопільщини

“У нас вкрали 60 соток землі”. Чиї МАФи стоять на території недобудованої бібліотеки і хто забрав її землю, вивчатиме комісія 

Євгенія Цебрій

Науковці розробили перше “живе” серце

Віктор Сторожук
Перейти до панелі інструментів