25.07.2021
Новини Політика

Нові імена, політичні “зубри” і одна жінка. Кого зареєструвала ЦВК 18 червня на мажоритарних округах Тернопільщини

18 червня Центральна виборча комісія привітала з реєстрацією 122-х кандидатів у народні депутати України на одномандатних виборчих округах. Серед них 7 самовисуванців на мажоритарних округах і двоє кандидатів від “Самопомочі”.

Ми підготували досьє на кожного.

 

Округ №163 – Юлія Мамчак, 31 рік, приватний підприємець. Має журналістську і економічну освіти, здобуває юридичну. Громадська діячка: членкиня ТО ВО «Автомайдан», голова ГО «КРАЇНА РІВНОСТІ І ПРАВДИ». Очолила ініціативні групи з питань заборони торф’яних котелень у м. Тернополі та з питань припинення забудови «Парку Національного Відродження». 2015-2019 рр. – член партії «Укроп», вийшла з неї у квітні 2019 р. Нині безпартійна. Виховує трьох донечок.

 

 

 

 

Округ №163 – Ігор Юзьвак, 37 років, адвокат. Член політичної партії «Добрий самарянин». У 2015 р. балотувався до Тернопільської міської ради 7-го скликання.

 

 

 

 

Округ №164 – Володимир Кравець, 52 роки, голова Вишнівецької ОТГ. Раніше очолював агропромислове підприємство «Добрий самарянин», яке заснував у 2000 р. Закінчив Вишнівецьке ВПУ. Був депутатом Збаразької районної ради 6-го скликання від Партії регіонів. У 2015 р. балотувався до Тернопільської обласної ради.

 

 

 

Округ №164 – Іван Панчук, 27 років, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА.

 

 

 

 

Округ №165 – Віталій Горба, 37 років, адвокат, власник Приватного агропромислового підприємства «Добрий самарянин», член одноіменної політичної партії. Раніше був керівником юридичної компанії «Лекс Гард». У 2015 р. балотувався до Тернопільської міської ради за списком партії «Добрий самарянин», у 2009 р. до Тернопільської обласної ради від Соцпартії України.

 

 

Округ № 166 – Микола Люшняк, Микола Люшняк, 45 років, чинний нардеп від БПП.  Закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, кандидат сільськогосподарських наук . Працював у приватних підприємствах та аграрних компаніях. Член політичної партії «УДАР» Віталія Кличка. На виборах до Верховної Ради України 2012 року був кандидатом по одномандатному виборчому окрузі № 166 і переміг.

 

Округ №166 – Зеновій Холоднюк, 57 років, лідер Селянської партії України. Уродженець Чортківського району. Закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут.  З 1989 р.  працює у відділі постачання та збуту Чортківського лікеро-горілчаного заводу. У період 1995—2005 років — обіймав керівні посади: директор ТОВ «Технобуд»; генеральний директор ТОВ «Медіа-Міст»; генеральний директор ТРК «Телемедіа». На початку 2000-х очолив Чортківський лікеро-горілчаний завод. У 2005 р. починає працювати в Державному управлінні справами Президента України. З 2008 р. очолює Селянську партію України.

Крім того, ЦВК зареєструвала висуванців від “Самопомочі” –  в ОВО № 166 – Романа Василіцького, в  ОВО № 167 – Тараса Навольського. Про них ми розповідали раніше. 

Схожі пости

На Тернопільщині за розтрату грошей з казни і службове підроблення судитимуть заступника керівника поліції

Культурний здобуток чи політична маніпуляція, або чи існують правила гри напередодні виборів?

Юлія Гесюк

Прем’єр зізнався, що розглядає варіант ще жорсткішого карантину, якщо локдаун вихідного дня не спрацює