На Тернопільщині змінився начальник Служби безпеки України
Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив нового начальника Служби безпеки України у Тернопільській області. Новим начальником СБУ став Василь Дем'янчук. Він виконував обов'язки керівника УСБУ на Тернопільщині ще з вересня. До того перебував на аналогічній посаді у Волинській області. До Дем'янчука УСБУ у Тернопільській області очолював Юрій Борейчук. Він перебував на посаді з 7 листопада 2019 року до 15 серпня поточного року.
