У Тернополі у нетверезих батьків вилучили двох малих діток
Учора, 26 жовтня, патрульна поліція спільно з соцслужбою та службою у справах дітей змушені були вилучити у батьків двох маленьких хлопчиків. Вони проживали у неналежних умовах. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Візит був здійснений у рамках чергового рейду у сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. В одній із таких сімей, що проживали на вулиці Київській, вони побачили таку картину: батько та мама з ознаками алкогольного сп'яніння, а біля них головні діти 3 та 4 років та брудний одяг. При цьому батьки доводили, що живуть у достатку та належних умовах. Діти зраділи такому рішенню та швидко зібрали речі. Надалі вони тимчасово житимуть у Тернопільському центрі соціальної реабілітації дітей.
