30.05.2024
Новини Оперативно

У Великих Гаях півсотні рятувальників цілу ніч гасили пожежу

Повідомлення про пожежу надійшло цієї ночі о 02:35. Зайнялася виробнича будівля у с. Великі Гаї Великогаївської ТГ Тернопільського району. Масштаби поширення вогню сягали 1 км кв. Тому до ліквідації залучили 12 одиниць техніки і майже півсотні рятувальників, – повідомляють в ГУ ДСНСУ Тернопільщини. 

“Прибувши на місце виклику черговим караулом підтверджено факт пожежі, горить частина виробничо-складської будівлі на площі орієнтовно 1000 м кв. Командиром гасіння пожежі оголошено 3 номер виклику. На місце пожежі додатково направлено чергові караули 1 ДПРЧ в складі двох відділень та 2 ДПРЧ 1 ДПРЗ, 3 ДПРЧ 3 ДПРЗ, автодрабину ЧСПТ АРЗ СП, автомобіль ГДЗС, а також працівників ОКЦ Головного управління.

На місці працює мобільно оперативна група Тернопільського РУ та Головного управління на чолі із заступником начальника ГУ полковником служби цивільного захисту Юрієм Берестецьким.
Гасіння пожежі ускладнене горінням великої кількості полімерних матеріалів, для виготовлення пакетів для молочної продукції. Пожежу локалізовано о 05 год. 57 хв. Всього на гасіння пожежі від Головного управління задіяні 12 одиниць техніки та 47 рятувальників. Ліквідація пожежі триває”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів