Рвуть мережу: у Чорткові відбувся перший кінофестиваль. Відео
У Чортківській громаді креативно підійшли до відзначення Дня працівників культури. Завдяки цьому аматорські короткометражки порвали мережу. Менше, ніж за добу деякі з них набрали по понад 2 тис переглядів. Про це розповіли у Чортківській міській раді. Учасники конкурсу створили ремейки на популярні стрічки. Глядачі у захваті та відзначають творчий підхід та професійну гру акторів-любителів. "У Чорткові відбувся перший кінофестиваль, за підсумками якого обрали найкращий ремейк на відому кінострічку, найкращу режисерську роботу та найкращого актора. Заступниця міського голови Людмила Колісник спільно із управлінням культури та мистецтв придумали для закладів культури Чортківської громади оригінальне і непросте завдання. Працівники центрів культурних послуг (Чортків, Біла, Росохач), публічної бібліотеки (якій допомагав туристично-інформаційний центр), музичної школи протягом останнього тижня пробували себе у нових ролях – режисерів, акторів, сценаристів, гримерів, костюмерів. А результатами креативної праці повинні були стати короткометражні фільми (до 12 хвилин) – ремейки на відомі […]
