
Про вакцинацію співробітників компанія повідомила своїй сторінці у Facebook, однак згодом закрила доступ до допису.
В «Агропродсервісі» зазначили, що частина їхніх працівників отримали перші дози вакцини. Судячи з фото, вакцинацію здійснювали препаратом Covishield.
Про вакцинацію своїх співробітників заявив зокрема «Тернопільський м’ясокомбінат» (доступ до цього допису теж закрили) — структурний підрозділ «Агропродсервісу».
Координаторка щеплень у Тернопільській області Марія Павельєва у коментарі Громадському повідомила, що не знає ні про те, на яких підставах «Агропродсервіс» міг отримати вакцини, ні про факт щеплення співробітників цієї фірми взагалі.
– Я не знаю такої інформації. Я вивчу. Поки що не можу вам сказати, тому що я працюю з цифрами. У мене є багато інформації, але я працюю з цифрами, — сказала вона.
Читайте також: Все, що варто знати про вакцинацію від ковіду: корисні поради, власний досвід, думка експерта
Місцеве видання «Терен» повідомило, що «Агропродсервіс» отримав 40 доз вакцини після звернення до місцевого «Центру первинної медико-санітарної допомоги». Однак статтю невдовзі видалили.
Директор «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Микола Медвідь у коментарі LIGA.Life сказав, що не знає про «Агропродсервіс» і що до них не надходило жодних звернень: «Ми не причетні до вакцинування працівників “Агропродсервісу”».
Нагадаємо, з 24 лютого в нас розпочалася вакцинація проти коронавірусу. Першими почали щепити медиків, які борються з коронавірусом, та військових. Також надлишковими дозами дозволили вакцинувати публічних осіб і ветеранів війни на Донбасі.
Читайте також: Лідери думок, медики, які лікують від ковіду, та “швидка”: скільки жителів Тернопільщини вже отримали щеплення
22 березня почався другий етап вакцинації. Паралельно з мобільними бригадами тепер працюватимуть стаціонарні пункти щеплень, у яких вакцинуватимуть людей, старших за 80 років, працівників системи охорони здоров’я, зокрема сімейних лікарів та працівників соціальної сфери.
Також 25 березня в Україну прибула перша партія вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Згідно з законодавством, препарат ще має пройти в Україні лабораторний контроль, який може тривати до 10 днів.
Читайте також: Вакцинація від ковіду якщо в Україні і буде в першому півріччі, то все рівно для вибраних