21.07.2024
Анонс Місто Новини

Графік великодніх богослужінь та освячення пасок у Тернополі

Вже цієї неділі християни відзначатимуть величне свято Воскресіння Ісуса Христа.

Зазвичай, у це свято храми Тернополя просто переповнені, адже на літургії люди йдуть цілими родинами, приїздять і жителі довколишніх сіл. Цьогоріч Міністерство охорони здоров’я закликає людей дотримуватися карантинних обмежень, а літнім людям настійливо рекомендує молитися онлайн, дивлячись святкові богослужіння у трансляції.

Читайте також: На свячення паски – лише одна людина від сім’ї: МОЗ оприлюднило свої рекомендації

Також є і рекомендації щодо посвячення пасок, зокрема людей просять не приходити цілими родинами, а делегувати на цей обряд лише одну особу від сім’ї.

Терміново зібрало інформацію, в які години можна буде посвятити паски у храмах міста, а також дані про графік великодніх богослужінь.

Як повідомили Терміново в єпархіях, митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк архієрейську великодню літургію правитиме о 7 ранку у катедрі, а архієпископ Тернопільський і Кременецький ПЦУ Нестор відправить архієрейське пасхальне богослужіння о 23.30 у суботу, 1 травня, в каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени на перетині вулиць Тарнавського та Київської.

Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської єпархії Теодор Мартинюк великодні відправи здійснить в зоні проведення антитерористичної операції, куди він поїхав з духовною місією для підтримки українських бійців.

Перейти до панелі інструментів