17.10.2021
Здоров’я Новини

“Повний сил та енергії”: житель Тернопільщини, якому провели унікальну операцію з пересадки нирки, відсвяткував Різдво дома

Жителя Підгаєцького району Володимира Лабу, якому провели унікальну операцію з трансплантації нирки від посмертного донора, на Різдво виписали з лікарні додому. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє клінічна лікарня швидкої допомоги м. Львова.

 

“Це ще одне свято для нашої великої команди! Просто зараз ми виписуємо нашого пацієнта Володимира Лабу, якому 27 грудня пересадили нирку від посмертного донора! Повний сил та енергії, він уже зібрав свої речі, і разом з дружиною та сином їде додому на Тернопільщину святкувати Різдво у родинному колі! Бажаємо їхній родині радісних Різдвяних свят! І хай все у них буде добре”, – йдеться у повідомленні.

– Я потрапив на трансплантацію 10 днів тому, сьогодні мене вже виписують додому, – розповів Володимир Лаба на відео від 6 січня. – Я себе гарно почуваю, періодично ходжу на вилицю, піднімаюся на 5 поверх, йду, нормальний, бадьорий стан. Дуже дякую лікарям за проведену операцію.

Чоловік зізнається, що дуже щасливий і повний енергії. Дружина пана Володимира розповіла, що вони досі до кінця не усвідомлюють, що сталося. Але відбулася дуже радісна подія для їхньої родини.
– Настрій піднесений, ніби фільм подивилися чи прочитали книгу, – ділиться емоціями жінка. – Є надія! І ми дуже вдячні всім , хто причетний до нашої радості. Співчуття рідним донора, бо завдячуємо їм найперше.

Нагадаємо, у Львові здійснили посмертну трансплантацію чотирьох органів, нирки пересадили жителям Тернопільщини.  Донором посмертно стала 47-річна львів’янка, яка померла від крововиливу.

 

Схожі пости

Стовпи густого диму видно здалека: рятувальники гасять масштабну пожежу під Тернополем (фото, відео)

Автомобіль Porsche від сильного удару вилетів на тротуар, на дамбі зараз – затори (фото, відео)

Юлія Вітюк

Діти і вчителі хворіють менше: як навчатимуться тернопільські школярі з 19 квітня

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів