24.03.2023
Новини Оперативно

На Тернопільщині за порушення карантину склали 74 протоколи, це – п’ятий результат по Україні (інфографіка)

За добу поліцейські розпочали 9 кримінальних проваджень та склали 990 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень. Загалом зафіксовано 1029 повідомлень, пов’язаних з порушенням карантинних заходів.

За даними Національної поліції, найбільше порушень зафіксовано у Львівській області – 390, у Дніпропетровській – 209, у Черкаській – 128, у місті Києві – 121, у Київській – 84 та у Тернопільській – 74.

Читайте також: Провал карантину вихідного дня: як Тернопіль та Львів знехтували рішенням уряду (фоторепортаж)

До вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу та посилення публічної безпеки і порядку на території держави залучено близько 20 000 правоохоронців. Зокрема працювали 1542 рейдові групи, які перевірили понад 17 тисяч суб’єктів господарювання. У результаті припинено роботу 1355 закладів господарювання, діяльність яких забороняється у вихідні дні: 891  закладів сфери торговельного і побутового обслуговування населення,  416  закладів громадського харчування, 21 дискотек та нічних клубів, 18  спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів, 6 торговельно-розважальних центрів, 3 заклади, що надають послуги з розміщення осіб (крім готелів).

За виявленими порушеннями складено 990 адміністративних протоколів передбачених ст. 44-3 ( Порушення правил щодо карантину) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 9 кримінальних правопорушень.

З початку карантинних обмежень до органів поліції надійшло 134 067 повідомлень, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Поліцейські склали 52 003 адміністративні протоколи та розпочали 445 кримінальних проваджень.

 

Схожі пости

Що важливо в сучасному ремонті ванної кімнати?

Redaktsia

Що передбачає “жовта” зона, в якій з понеділка перебуватиме Тернопіль

Історичне рішення: УГКЦ переходить на новий календар

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів