25.01.2022
Здоров’я Новини

Рівень захворюваності на Тернопільщині в 9 разів перевищує норму і є найвищим по всій Україні – МОЗ

Станом на ранок 17 вересня рівень захворюваності на Тернопільщині за останні 14 днів становить 362,7 випадки на 100 тисяч населення при нормі в менше 40 випадків – це в 9 разів більше норми. Відповідні дані опублікував МОЗ.

Рівень захворюваності в Тернопільській області – наразі найвищий в Україні. На другому місці після нас – Чернівецька область – 224,1 випадки на 100 тис. населення, на третьому – Івано-Франківщина з показником у 159.

Попри це Тернопільщина входить до лідерів регіонів, де роблять найбільше тестувань. Якщо в столиці цей показник становить 227,6, на Херсонщині – 173,9, то в нашій області це 162,9 на 100 тис. населення, при нормі не менше 24.

Що ж до зайнятості ліжок, то показники, коли йдеться про підтверджені випадки, ще вписуються в норму. Але коли до обрахунку додають і випадки підозри, тоді показник “червоніє” і перевищує встановлені 50%: 35,8% проти 50,3% за 16 вересня.

Наразі в області виділили 1657 ліжок для лікарень так званої першої хвилі, тобто, де приймають пацієнтів із ковідом. А це навіть більше, ніж у сусідній Чернівецькій області, де є 1220 ліжок, однак менше, ніж у Івано-Франківській, де їх вже є 1852. Нагадаємо, саме ці три області наразі лідирують за рівнем захворюваності станом на 17 вересня.

Згідно з даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області та місто Київ.

Нагадаємо, за минулу добу в області підтвердили ще 385 інфікувань коронавірусом. Одна людина померла. Загалом за весь період в області інфікувалася 10381 людина.

 

 

 

 

Схожі пости

67 людей одночасно спустились на сноутюбах з гірки і встановили новий рекорд Тернополя (фоторепортаж)

Юлія Вітюк

“Надії було мало”: у тернопільському пологовому виходили малюка, який народився крихітним і кволим

Маланка в Красноїльську: традиційний карнавал із нетрадиційними героями (фоторепортаж)

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів