17.10.2021
Здоров’я Новини

Рівень захворюваності на Тернопільщині в 9 разів перевищує норму і є найвищим по всій Україні – МОЗ

Станом на ранок 17 вересня рівень захворюваності на Тернопільщині за останні 14 днів становить 362,7 випадки на 100 тисяч населення при нормі в менше 40 випадків – це в 9 разів більше норми. Відповідні дані опублікував МОЗ.

Рівень захворюваності в Тернопільській області – наразі найвищий в Україні. На другому місці після нас – Чернівецька область – 224,1 випадки на 100 тис. населення, на третьому – Івано-Франківщина з показником у 159.

Попри це Тернопільщина входить до лідерів регіонів, де роблять найбільше тестувань. Якщо в столиці цей показник становить 227,6, на Херсонщині – 173,9, то в нашій області це 162,9 на 100 тис. населення, при нормі не менше 24.

Що ж до зайнятості ліжок, то показники, коли йдеться про підтверджені випадки, ще вписуються в норму. Але коли до обрахунку додають і випадки підозри, тоді показник “червоніє” і перевищує встановлені 50%: 35,8% проти 50,3% за 16 вересня.

Наразі в області виділили 1657 ліжок для лікарень так званої першої хвилі, тобто, де приймають пацієнтів із ковідом. А це навіть більше, ніж у сусідній Чернівецькій області, де є 1220 ліжок, однак менше, ніж у Івано-Франківській, де їх вже є 1852. Нагадаємо, саме ці три області наразі лідирують за рівнем захворюваності станом на 17 вересня.

Згідно з даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області та місто Київ.

Нагадаємо, за минулу добу в області підтвердили ще 385 інфікувань коронавірусом. Одна людина померла. Загалом за весь період в області інфікувалася 10381 людина.

 

 

 

 

Схожі пости

На Тернопільщині через “замінування” АЗС евакуйовували персонал та клієнтів

На пішохідному переході на Злуки водій авто збив жінку

За смерть робітника РЕМу внаслідок удару струму на Теребовлянщині звільнили трьох людей

Перейти до панелі інструментів